Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi változhatott, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változhatott, hogy már másképp érzem őt?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy fogalmazhatnám meg rendesen a kérdést.

Voltak hullámvölgyeink, de azt gondolom túl tudtunk lendülni rajta. Nekem azonban az utóbbi időben feltűnt, hogy mintha nem úgy érezném őt a szexben, mint azelőtt. Nem tudom mi változhatott, esetleg volt-e mással közben, mert sajnos rossz ezt mondani, de ki tudnám nézni belőle.

Mielőtt nekem esne bárki, én nem voltam mással. Nem élünk együtt, és bár voltak csendes vagy furcsa időszakok, szeretném mégis azt hinni hogy nem ez van a dolog mögött. Részéről rendben van a dolog egyébként.


2022. okt. 11. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

"Nem tudom mi változhatott, esetleg volt-e mással közben, mert sajnos rossz ezt mondani, de ki tudnám nézni belőle."


Nem bízol meg benne 100 %-ban. Ha már ilyen gondolataid vannak akkor részedről már nincs bizalom (lehet hogy van is okod rá, ezt neked kell tudni). A bizalom a kapcsolat egyik alappillére kellene hogy legyen. Nálad ez az alappillér meginogni látszik...

2022. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen velunk is megesik.

Vagy a parom ragasztotta rám, vagy ugyanolyanok vagyunk nem tudom, de megesik neki hogy szexben ha vmi ujat csinálok bevillan neki az hogy mert lehet mással voltam es ezzel azonnal kap szinte "sokkot", félbe is szoktuk hagyni a szexet néha, kulon neki kell kezdeni beszélgetni megnyugodni aztán mehet tovabb.

Vagy néha ha mondok vmit ő úgy hallja ki mintha az exem nevét mondtam volna szex kozben, pedig nem. Csak nem tisztán értheto voltam. Szex megint megakad.


Nekem is volt mar ilyen amiert ő ilyen. Tehát amiért Neki gyanus ha en újat csinálok, akkor ha újat csinál az ágyban, már nekem is ez ugrik be hogy akkor lehet ő volt mással, sőt, lehet a fóbiái is innen eredhetnek. De ő amugy is féltékeny típus.


Én speciel azon vagyok már, hogy minél hamarabb szakítsunk. Engem kiidegelt egy ilyen ember. Mert ugye egy rakat mást is művel ami kicsinál. Csak nem könnyű lerázni.:(

2022. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ki a nő és ki a férfi?

Valószínűleg az az oka, hogy nem izgul fel eléggé. Benne még nem múlt el a hullámvölgy.

Ha ő a nő: ha csak nem egy 50 centis, 3,5 kilós doronggal adtak neki naponta, 10 órán át, úgy a hüvely mérete szex után visszaáll az eredetire. Nem fog elkopni. Akkor se, ha esetleg a szeretőnek kétszer akkora. 🤦‍♀️

Nem csalt meg, nyugi. Csak időre van még szüksége, ÉS több előjátékra.

2022. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő, és én érzem úgymond másképp őt. Nem fizikálisan meg ilyenek, csak olyan érzés mintha nem is vele lennék, pedig minden a szokásosban zajlik.

Nem tudom mennyire tudtam érthetően kifejezni ezt, de a lényeg, hogy mintha tök más emberrel lennék.

2022. okt. 13. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Sok dolog lehet. Az összezördülések közben maradt mindkettőtökben tüske, ami hatással van mindenre. Lehet, hogy ő sem tudja tiszta lappal kezdeni a dolgokat és ezt érzed rajta. Az is felmerült benned, hogy megcsal, ami nem feltétlenül van így, inkább a te bizalmad csökkent az irányában és hiába csinál mindent ugyanúgy és ugyanolyan érzelemmel, mint eddig, a benned lévő tüskék miatt nem úgy tűnik a számodra. Szóval nem feltétlenül ő csinál vagy érez valamit másként, csak valami seb közétek áll. Ezt csak úgy lehet megoldani, ha kommunikáltok, teljesen őszintén és kiderítitek kinek mi a baja a másikkal.
2022. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A nők bizony észreveszik az ilyesmit.

Ha ki is nézed belőle inkább ellenőrizd, DE nagyon finoman észrevétlenül. Úgy látom, ha nem teszed, ezen fogsz rágódni mostantól.

Tapasztalatom szerint a nők tudnak ám ügyesen ellenőrizni és hiába mondják, hogy nem teszik én még olyan nővel nem találkoztam.

2022. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs jártasságom az ellenőrzésekben, meg szerintem jobb lenne ezt megbeszélni, ha hajlandó rá a másik fél is. Csak nem tudom hogy emlitsem meg a dolgot hogy ne tűnjek totál idiótának ezzel a felvetésemmel.
2022. okt. 13. 20:16
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

MINDEN nő ellenőriz, hidd el. Még a feleségem 13 év után is. (Igaz nekem mindegy.)

Ellenőrzés nem utána járást jelent:

- hirtelen elkezd magával foglalkozni (sport, konditerem...)

- más arcszeszt vesz, jobban ügyel a borotválkozásra

- néha elkalandozik a figyelme

- néha érthetetlenül felcsattan, de utána 5 perc múlva OK

- magának vesz új inget, pullovert

... Ezer lehetőség, de többnek kell bejönnie.

NE hozzad fel neki, TILOS. Legyél már NŐ.

2022. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha fizikailag érted, akkor valószínűleg intimtornáznod kellene. Sajnos ahogy öregszik az ember lánya, simán lehet ilyesmi különösebb ok nélkül. De okozhatja sok ülés vagy pont futás, súlyemelés, ugrálás is, és persze terhesség.

Ha lelkileg, akkor meg közös programok kettesben. Lehetőleg valami olyan, amit eddig még nem csináltatok. Most hogy az hegymászás, japán étterem, párterápia, szerepjáték... stb., azt nektek kell egyeztetni. De ettől lehet a szerelmet és kötődést felizzítani, ha újat tudtok felfedezni egymásban és valami olyan szituációba kerültök, ami izgalmas és kölcsönös bizalmat igényel.

2022. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7

Nagy híve vagyok a kommunikációnak, viszont állítom, hogy ezt megkérdezni értelmetlen.

Ha megcsalt, úgysem fogja bevallani és csak felhívod a figyelmét s majd óvatosabb lesz.

Ha nem csalt meg akkor pedig csalódott lesz, hogy bizalmatlan vagy vele.


8-assal értek egyet, hogy egyelőre csak figyelj. Ha erősödik a gyanú, akkor próbáld körbepuhatolni, beszélgetni róla, de akkor se szegezd neki direktbe a kérdést.

2022. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!