Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változhatott meg így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhatott meg így a barátom?

Figyelt kérdés
Eleinte szex terén sokat ölelgetett, bújt, csókolgatott, most meg már előjátékot sem akar, csak durr bele. Bár ölelni most is szokott, de inkább akkor, ha nincs szex. Szex közben meg alig-alig ölelne meg illetve csókolna meg. A lábamat is szorítja valamikor szex közben, mondom neki hogy engedje el, de csak 1 perc múlva engedi el, nem egyből mikor megkérem.
2021. nov. 12. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Mások az igényeitek szex terén. Ő a durvábbat szereti, te a gyengédebbet. Vagy egyikőtök nyit a másik dolgai felé, vagy mindketten. Vagy szenvedtek.
2021. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pont forditva van.Én szeretném a férjem nem.De néha azért sikerül összehozni.
2021. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen. Mondjuk ő azért szex után mindig bemászik a lábam közé, és kényeztet. De van mikor ő is erősen szorít. Pláne mielött elmegy. Egyszer szóltam rá hogy oké ez már nagyon nagyon fáj, utána nem győzőtt elnézést kérni. Azóta erre odafigyel.
2021. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Szárazon belédvágja? Megerőszakol?
2021. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megvolt a beetetési időszak, most már csak a saját élvezete érdekli.
2021. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Lejárt a próbaverzió!
2021. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!