Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adhatok a szavára ? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adhatok a szavára ? Hogy álljak ehez az egészhez?

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves lánya a pasinak ,akivel ismerkedek . Szét mentek a csajjal, elvileg a srác haverjával szűrte össze a levet és már volt eljégyzés is ... vagy szó róla,pontosan nem emlékszem már . Még csak beszélgetünk,még nem találkoztunk !!! Annyit mondott még ,hogy igazság szerint ez a se veled se nélküled kapcsolat volt már az utobbi időben a kapcsolatuk ,és a gyerkőc tartotta őket össze ! Az az igazság,még nem voltam ilyen helyzetben ,nem ismerkedtem még olyan pasival (36) akinek lenne gyereke és ez nekem teljesen új !!!! Nem tudom ,hogy álljak ehez az egészhez,nem az első leszek nála ezt már most látom ,mivel annyit mondott nagyon sokat van nála a nagylány ... Nem tudom még pontosan milyen kapcsolata a gyerek anyjával egyáltalán ....Ha valaki volt hasonló helyzetbe,előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget !!!!! N30
2022. okt. 11. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Én nem venném a nyakamba az exet meg a gyereket. Mindig mindenbe be fog zavarni, nem lesz egy nyugodt hétvégétek, a gyerektartás mellett a közös kasszából lesz költve rá. Hallgathatod a hisztijeit ha esetleg nem fogad el téged, rászólni nem szólhatsz, de az ajándékok meg a programok fizetése mehet. Közös gyereket se lehet normálisan vállalni, mert a gyerektartás összege kimegy, plusz a te gyerekednek alkalmazkodnia kell ehhez a számodra idegen gyerekhez és az exnőhöz is.


Plusz téged biztosan nem fogadna el gyerekkel a pasi, ha fordított lenne a felállás.


Ismertem egy csajt, minden hétvégén az ő nyakába varrták a pasija gyerekét, apuka le💩a gyereket azon kívül hogy szólt a csajnak adjon neki kaját, a csaj vesződött a gyerekkel, apuci meg nyugodtan tvzett, netezett. Aztán a csaj megunta és lelépett. A gyerek azóta nem volt apucinál, nem ér rá foglalkozni vele .

2022. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez h már ugyan ezek megfordultak nekem is a fejemben .... ex nőci .... gyerek ha nem fogad el stb..... nem tudom esküszöm.Köszönöm szépen egyébként
2022. okt. 11. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez ott bukik, hogy nem tudod, hogy milyen a kapcsolata a gyerek anyjával. Lehet, hogy még együtt is élnek, vagy a nő nem is tudja, hogy szakítottak. ;)

Az is sokat elárul, egy ilyen semmi kapcsolatban vállalt gyereket. Az meg elég xar duma, hogy a gyerek tartja őket össze. Aha, persze.

Ez elég komplikált pasinak tűnik.

2022. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

A gyerek anyjával attól függetlenül, hogy haragszanak-e egymásra mindig lesz kapcsolat! És ne higgy annak a haverral való összeszűrésnek sem, én azért meghllgatnám a feleség verzióját is! Valószínűleg mindig mindenért téged hibáztatna, mert ebben a történetben is ő a jófiú, aki még eljegyezni is volt szíves a csajt, aki meg összeszűrte a levet a legjobb haverral(ki mással?).


Majd te is mindig hibás leszel. Egész nap az exnővel dumál = ő csak az apai teendőit teljesíti, te meg féltékeny dög vagy és elválasztod a gyerekétől.


Nem akarsz illreális összegeket költeni a gyerekre = nem fogadod el a gyerekét.



Ha direkt nem szólsz rá a neveletlen gyerekére, hanem a pasinak jelzed a viselkedési problémákat = a gyereke ellen akarod fordítani.


Megkéred , hogy te pesztráld égész nap a gyereket ha már ő az apja = féltékeny vagy az exnőre és a gyereken töltöd ki.



Ilyenre is láttam bőven példát.

2022. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor annyi rengeteg szingli gyerektelen férfi van miért akar valaki exanyucival meg gyerekkel valakit? Aranyból van a farka vagy mi? Ebből garantáltan problémák lesznek.

Én semmiképpen nem akarnék ebben részt venni.

2022. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!