Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon azért botlok folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért botlok folyton komolytalan srácokba, mert én magam is úgy állok az egészhez?

Figyelt kérdés

A mostani barátom is pont olyan típus, mint az exem: amikor találkozunk, nagyon édes, figyelmes, kimutatja az érzéseit, de amúgy meg eltűnik néha, meg találkozni is alig akar.


Az exemmel sokat veszekedtunk, de már olyan szintre jutottam, hogy már annyira fáradt vagyok a múltbeli drámáktol, hogy már ahhoz is fáradt vagyok, hogy megjegyzést tegyek bármire is.

Szimplán csak jól érzem magamat, találkozok egy csomót a barátaimmal, munkát keresek jelenleg, úgyhogy interjúkra is járok, és nem igazán foglalkozom a dologgal. Én is van, hogy egy napig nem válaszolok, meg én se mondom neki, hogy találkozzunk, de ettől függetlenül mindig nagyon kedves vagyok vele, meg fontos nekem.


Nem tudom, mit csináljak, mert már így is nagyon régóta voltam szingli, és néha azért hiányzik a szex meg ölelés, stb, viszont az ilyen embereket meg már semmilyen szinten nem tudom komolyan venni, csak elvagyok velük, de egyáltalán nem tervezek semmit.

Arra nem várok, hogy megvaltozzon, meg elfogadom így, viszont bennem van az érzés, hogy lehet találnék olyan embert is, akivel sokkal jobban működne a dolog.


Szerintetek mi lenne ebből a kiút?


2020. febr. 27. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Jaj istenem, minek így együtt lenni valakivel?? Szakíts vele, találj melót, éld az életed és SOHA ne add le.
2020. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik sok gond van veled is.


És ami most van, az is olyan mintha retardáltakról lenne szó

2020. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy, ezért az ilyen típusú férfiak vonzanak. Aki folyamatosan keres, és egyértelműen kimutatja, hogy szeret, az számodra (számotokra) unalmas.
2020. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nah, jól belenyúltál a támogató kommentekbe :D. Már tudod, hogy te vagy a hibás, szívesen :).


Egyébként minden bizonnyal rajtad múlik, persze. Ha a történelem folyton ismétli önmagát, akkor a te viselkedésedben van valami, amit te sem értesz. Szóval magamra koncentrálnék egy kicsit, visszajelzéseket kérnék. Ebben egy tanácsadó pszichológus is sokat tud segíteni.

2020. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utána meg az lenne a bajod, ha rajtad csüngene és számonkérné, hogy hol voltál, pedig csak a wc-n ....
2020. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!