Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyesmi "feszültséget" már ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyesmi "feszültséget" már ti is éreztetek?

Figyelt kérdés
Adott két ember akik többször kerülnek egymás társaságába, viszont magamon észreveszem, hogy full izgatott vagyok ha látom, meg se nagyon szólalok, ha ottvan, sőt rá se tudok nézni nagyon. Nem utálom, inkább vonz. Viszont amit rajta megfigyeltem, hogy ő egyszer-egyszer nagyon tud szemkontaktust teremteni, máskor nem, szintén néha alig szól az emberhez, valamikor sokat kérdez, vagy beszél hozzám. Ha nem nézek rá, akkor azért látom hogy figyel, vagy rámpillant. Lehet hülye vagyok, de én érzek egyfajta "feszültséget" kettőnk között, bár lehet csak beképzelem. Lehet fullra nem bír, azért csinál ilyet. Veletek történt már ilyen? A társaság többi tagjával totál közvetlen. De hozzám mintha alig merne szólni.

2022. okt. 11. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy vagy lány?

Hány évesek?

Mert ha mondjuk 15 éves vagy akkor lehet utál.. de ha még 30 lehet bejössz neki..

2022. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és elmúltam már 15, szóval közelebb a 30-hoz :)
2022. okt. 11. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg nagyon tetszel neki, esetleg nagy hatással is vagy rá (ezért szó szerint nem tud megszólalni a jelenlétedben vagy csak ritkán), de próbálja titkolni, mert vagy nincs önbizalma veled kapcsolatban (hogy ez kölcsön lehet és nem akar beégni, ha nem az), vagy van valakije és azért nyomja el magában az érzéseit. Ez a tippem.
2022. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedvel, csak zavarban van. Egyértelmű.
2022. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

A felszínből akarod a lényeget megtudni és agyalsz. Nem fog menni.

A mai lányok már nem tudnak viccelődni, huncutkodni, férfit zavarba hozni ...?

5 perc alatt kideríted, ha ügyes vagy, a félszavakból derül ki a lényeg.

Na karj "nagy beszélgetést" nem kapod meg.

2022. okt. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ritka szánalmas, amikor egy nő "huncutkodik". De ha egy férfi csinálja ezt, az is ugyanannyira az. Ez a félig szexisnek szánt beszólogatás, incselkedés, másikra "kacsintgatás" az esetek 99%-ban leginkább simán csak prolis hatást kelt. Egy értelmes felnőtt ember egy jól időzített, intelligens megszólalással is tud szexis lenni, amiből a másik rájön, hogy tetszik neki. (Nem, nem vagyok fap*na...)
2022. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar ha tetszem egy nőnek és az miatt nem lép mert a társadalom nyomása alatt áll.. ha akarok valakit nem érdekel ki mit gondol..
2022. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!