Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már ezt a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már ezt a fajta szexuális feszültséget? Ezt a másik fél is érzi?

Figyelt kérdés

Ha szembejön az utcán, hirtelen félrever a szívem, megszédülök, olyan mintha kifutna alólam a talaj, lezsibbadok, stb... (ez úgy hangzik mintha valami durva betegségben szenvednék inkább. :D)

Egyébként barátok vagyunk, vagy valami olyasmi. Egyetemről ismerem, sok közös ismerősünk van, és mostanában egyre többet beszélgetünk mi is. Mindig flörtöl velem, bókol, szóval az azért egyértelmű, hogy tetszem neki. (Meg ki is mondta már, miután nem rég szakítottam, hogy ugyan ne búsuljak nagyon jó nő vagyok, találok valakit aki megbecsül hipp-hopp, meg úgy eleve agyondícsért.)


Azóta felépült köztünk egy ilyen szexuális feszültség. Évek óta nem éreztem ilyet, de nem szeretem mert sose lesz az ilyenből semmi. :D

Hogyan legyen belőle valami?


2019. szept. 17. 05:23
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Kerek perec megmondod neki ,hogy szivesen nyalogatnád a sebeit vele:)
2019. szept. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hívják kivetítésnek, mikor valaki azt gondolja, hogy mindketten ugyanazt érzik.

Attól, hogy tetszel neki, flörtöl veled, és akár járna is veled, még nem biztos, hogy ugyanúgy remeg a lába. Persze kizárni se kell, csak kevesebb rá az esély.


Keress egy programot, kiállítást, mozifilmet, és említsd meg neki legközelebb, hogy te kíváncsi vagy rá, de egy barátnőd se ér rá veled menni. Egyedül nincs kedved. Ha nem teljesen fogyatékos, akkor veszi a lapot, és bedobja, hogy menjetek együtt.

Vagy ha rámenősebb vagy, akkor flört közben kicsit nyomulhatsz jobban, esetleg csipkelődhetsz vele, hogy a tettek mezejére is léphetne. Fogadjunk, hogy nem mersz randira hívni! Vagy hasonló.

Nincs abban semmi, ha te kezdeményezel.

2019. szept. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Mond el neki,hogy mit érzel.Nincs abban semmi rossz.Majd eldől,hogy hogyan tovább.
2019. szept. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem érzik.

A szexualis feszültseg kb mint a gondolkodas mindig az egyénböl jön.

Nekem is volt munkatarsam akivel ugy ereztem hogy forro körülöttünk a levegö, talalkozgattunk is, de olyan mint aki asszexualis.orakat kepes beszelgetni ugy hogy nem közelit pedig nincs senkije es elmondasa szerint alig birja.prostikon agyalt. Lattam pedig rajta hogy miattam élénkebb lesz, örül nekem de maradt "fa".nem kezdeményezett az màr nem jött belöle. Engem meg lehozott a mulyasaga mintha nem is ferfivel beszelgetnék akiben ösztönök lennének.

2019. szept. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyenben részem. Csak volt kapcsolatom. Úgy nézett rám az illető, mintha valami istennő lennék. És ez másoknak is feltűnt. Valójában nekem is ilyen érzéseim voltak. Csak sosem tudtam volna benne megbízni és a kapcsolatom többet ért puszta szexuális vonzalomnál. Néha olyan volt, mintha nemcsak fizikai vonzalom lenne, de annyira a külsőségekkel volt elfoglalva, hogy nem tudtam elhinni neki, hogy többet érez.
2019. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak te érzed. Ő meg meg akar dugni. De azt látja, hogy benne vagy.
2019. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!