Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van pár percetek és kedvetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pár percetek és kedvetek elolvasni? Óriási dillemában vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Előre kérlek Titeket, ne kritikával árasszatok el, tisztában vagyok a dolgokkal, épp elég szarul érzem magam így is, pusztán segítségre, beszélgetésre vágyom.


Van egy férfi ismerősöm, aki igen házas, családapa. Én házas vagyok, gyerek nélkül. Úgy telt el az elmúlt 1,5 év, hogy azt érzem, szeretem őt. Felőle is érzek érzéseket, de sosem mondta ki nekem. Ha Ida tereltem a beszélgetést, csak hallgatott.


Többször megbeszeltuk, hogy nem jön a közelembe, mert szenvedek miatta , de mégis jön. Érdeklődik, keres. És tudom, hogy ez őszintén jön látom. Eljott az idő, hogy azt mondjam, nem bírom tovább nyomaszt az egész, az, hogy nem szabadna, de mégis így érzek, stb stb... és eldöntöttem, hogy véget vették ennek és elmegyek a közeléből. Ezt neki is elmondtam, a reakció mindent elárult számomra. Ezek után vettem a bátorságot és írtam neki egy üzenetet. Elmondtam őszintén mit érzek, mi van a lelkemben és érzem, hogy benne is van valami, de ez nem mehet így tovább. És leirtam neki, döntse el , hogy közel jön, vagy örökre békén hagy és távol marad, és hagy elmenni. A végén feltettem a kérdést, hogy mit választ?


1 napja semmi válasz, olvasta. Nem tudom, hogy mit gondoljak, de borzasztóan fáj. Egyszerre érzem azt, hogy szeretem és miért bánik most így velem, és egyszerre jön elő undor, hogy egy ember így bánik a másikkal aki őszinte volt vele és kiadta magát.


Ti mit gondoltok? Ha eltelt egy nap és semmi válasz az egyenlő a nemmel, vagy gondolkodik? Egyszerűen nem tudom mire vélni azt, hogy nemleges választ sem ad, sem pozitívat, semmi reakció.


2022. okt. 12. 11:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Hozzá kívánom tenni, semmi sem történt köztünk, lelki síkon indult el ez az egész.
2022. okt. 12. 11:14
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

"Van egy férfi ismerősöm, aki igen házas, családapa. Én házas vagyok, gyerek nélkül."


Ennyi. Megoldás: megszakítasz vele minden kapcsolatot, törlöd, üzenetekre nem válaszolsz. Ez a megoldás, már ha tiszteled a férjed, akinek talán nem is olyan rég igent mondtál és gerinces akarsz maradni.

Egyúttal reménykednék, hogy ez hapsi nem adja ki az üzenetedet a férjednek mondjuk.

2022. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Dehogy adja. Emiatt nem kell idegenkednem.


Eldöntöttem én ezt, megyek a francba, csak azt próbálom megérteni, miért nem kaptam egy korrekt választ?

2022. okt. 12. 11:27
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy normális választ adtál, épp elég szar ez így is. Cseppet sem vagyok büszke magamra. A házasságunk nem áll a legfényesebben , de ebbe most nem kezdek bele, nem mentség.


Ember vagyok érzésekkel, érzelmileg elbuktam. És az a legrosszabb érzés, hogy szeretem a párom. Annak ellenére hogy vannak jó ideje gondok. Azt érzem, hogy a szívem kettő felé szeret, sosem éreztem ezt az érzést, borzasztó.

2022. okt. 12. 11:30
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Hasznalj ki minden alkalmat, egyszer te is elkezdesz megcsunyulni, akkor mar nem jonnek majd az ilyen lehetosegek, be kell erned a szar ferjeddel az meg milyen mar.
2022. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Na tessék. Ítélkezz , anélkül, hogy ismernéd a másik életét.
2022. okt. 12. 11:38
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem csaltam meg a férjem, de elmondtam. Igen, fejben érzelmekkel , de soha nem bántanám direkt. Épp elég gáz, hogy így érzek. Próbálom megérteni, mi vezetett ide.


Anélkül is elég szarnak érzem magam hogy osztanál, hidd el!

2022. okt. 12. 11:39
 8/21 anonim ***** válasza:
11%
Senki sem itelkezik, pont az a lenyeg, hogy hasznald ki a lehetosegied, mert el fog jonni az ido, amikor mar nem fogsz kelleni senkinek. Egyebkent meg minden no felrekur, ha jon egy jobb, ez teljesen normalis dolog noknel.
2022. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

"leirtam neki, döntse el , hogy közel jön, vagy örökre békén hagy és távol marad, és hagy elmenni. A végén feltettem a kérdést, hogy mit választ?"


Ezzel gyakorlatilag sarokba szorítottad őt. Döntési helyzetbe kényszerítetted. Sokan vannak akiknek rossz a házassága, de ahelyett hogy azon dolgoznának hogy a meglévő kapcsolat/házasság jobb legyen, inkább keresnek valakit aki "megtestesíti a boldogságot".

Azért írtam hogy megtestesíti, mert ez egy menekülés a meglévő helyzetből, úgy hogy az agy kreál egy tökéletes embert akit lehet szeretni, lehet érte rajongani. Ez a rózsaszín köd. Közben meg ha ő lenne a férjed, ugyanúgy kiderülne hogy ő sem tökéletes (mint ahogy egyik ember sem az), neki is van egy csomó hibája. Csak most ő az a személy akit felruházol minden jóval. Ő a rossz házasságodból való menekülés egyetlen reménye, legalábbis most ezt hiszed. Mert olyan jó dolog ábrándozni, szerelmesnek lenni....

Ez az egész akkor lenne fair, és tiszta, ha mindketten egyedülállóak lennétek. De ennek így nem sok értelme van, max csak szeretői viszony lehetne belőle.

Gondolom azért tűnt el a pasas, mert neki is csak egy lelki szemetesláda kellett aki fixen mellette van, később lehet hogy szex is lett volna.

De te gyakorlatilag döntésre kényszerítetted. Ő meg nem akar kilépni az "anyagi függőségéből (házasság)". Azért írtam hogy anyagi függőség, mert a feleségét sem szeretheti olyan nagyon, ha rád is szüksége van.

Ha tudod kerüld el (ha nem dolgoztok együtt akkor könnyebb lesz). Inkább a házasságodat próbáld meg rendbe tenni ha még lehet. Ha meg nem, akkor először válj el és csak utána foglalkozz más pasival, mert így csak te fogsz érzelmileg sérülni.

2022. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mucus,a korrekt vàlasz lezàrja a dolgot, a hallgatàs nyitva hagyja. Szerinted le akarja zàrni? Dehogy....


De lépni sem fog, nyugalom.

Legyél okos, építsd az életed nélküle, mert az ilyenekkel pikk-pakk elmegy még 1-3-7éved, aztàn meg màr nehéz lesz normàlis pàrt talàlnod....

2022. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!