Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akiknek pl 16 éves koruk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akiknek pl 16 éves koruk óta vannak kapcsolataik rengeteg jó dolgot megéltek ahhoz kepest akinek 20-25 évesen lesz először?

Figyelt kérdés

Akinek 23 évesen lesz először az nagyon sok élményből marad ki egy olyan fiúhoz/lányhoz képest akiknek 16 éves kora óta vannak kapcsolataik?

Én tiniként mindig irigyeltem egy kicsit azokat akiknek van mert én nagyon önbizalom hiányos voltam így esélytelen lett volna hogy legyen barátnőm. De ők rengetek dologot megélhettek már abban a korban is és felnőttként más sok élményük lehet, meg persze csalódás is. De nekem mivel nem volt senkim így hiány érzetem van és nem tudom mi lett volna ha lett volna.

Akiknek volt, leírnátok a veleményeiteket hogy ha nem lett volna csak mondjuk 25 évesen először akkor "szegényebbek" lennétek élményben?


2022. okt. 12. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 100-szor megkerdezted mar ugyanezt.
2022. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy javulni fog a helyzeted, ha még kétszázszor felteszed ezt a kérdést? :DDD
2022. okt. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ezerszer le lett már írva, hogy a te szinteden levő nőknél neked is van esélyed. Ha azzal nem elégszel meg, akkor plasztikai sebész tud segíteni ill. keress havi 7-10 millió körül. Azzal már tudod kompenzálni a ronda külsőt.
2022. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
légyszi holnap is kérdezd meg, hátha akkor már másképp gondoljuk, mint az eddigi 155 alkalommal :D
2022. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, hogy milyenek azok a kapcsolatok.
2022. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A bölcsességet és tanulságokat nem lehet bepotolni .. annak aki ekkor kezdi az jó pár évvel le van maradva és felnőttként kell átesnie azokon a dolgokon amik tini korban lettek volna egészségesek .. így a munka és életviteli problémákat fog okozni .
2022. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
-10 év szex az életedből. Hidd el, az élet krva gyorsan elillan. A fiatalság meg még hamarabb!
2022. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalság jó genetikával is max 40 .
2022. okt. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Pontosan. Az aktív 20-22 év meg szempillantás alatt elrepül. Tudom hogy ezt egy 21 évesnek nehéz elhinnie, de hamarosan a saját bőrén fogja érezni. Én is azt hittem örökké fiatal maradok! A fenét.
2022. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!