Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Sokszor komoly vagyok, inkább túlságosan is, ez ki ül az arcomra is. Soha nem voltam az a vihogós forma nő. Ami vicces azon tudok nevetni, de egyébként nem. A kapcsolataimban sokszor volt ebből félreértés, hogy bajom van-e vagy nincs. Mai napon is volt egy félreértés. Párom ismerősével beszélgettünk, és megjegyezte, hogy ne nézzek már rá úgy mintha meg akarnám ölni, pedig erről szó sem volt, csak figyeltem arra amit mond. Kicsit már rá is feszültem az egészre, de ha kamu vigyorgok az látványos. A munkám is egy nehezítő tényező, mert ott is komolynak kell lennem. Hogy tudom ezt levetkőzni?
2022. okt. 15. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Te ilyen vagy és pont. Ha a párod ezen változtatni akar mert neki így nem vagy jó, engedd el.

2022. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!