Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan nőröl akinek 20 évesen sem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés
A kérdés maga elméleti, kíváncsi vagyok arra hogy ki mit gondol erről, minden háttérinformáció nélkül. Tegyük fel, hogy valaki 20 évesen sem volt még semmilyen kapcsolatban, nem volt köze férfihoz. Ismeretlenül, minden egyéb infó nélkül mit gondolnátok egy ilyen nőröl, emberileg? Szerintetek mik lehetnek a leggyakoribb okok amiért nem sikerült neki? Nők és férfiak válaszaira is kíváncsi lennék.
2022. okt. 16. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, magánügy. Lehet, hogy még nem találkozott olyannal, akivel kölcsönösen érdeklik egymást.
2022. okt. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Semmit. Ha amúgy tetszene és normális, ez kicsit sem érdekelne.
2022. okt. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
20 évesen én is itt tartottam (azaz sehol) nőként, az oka a társasági élet szegényessége, az új emberek közelében való szorongás volt, meg nem is néztem ki olyan fantasztikusan, hogy jelentkezők hada ostromoljon folyamatosan. Szökőévente próbálkoztak be kocsmában vagy az utcán hozzám korban nem illő, más társadalmi közegben szocializálódott (próbálok a lehető legdiplomatikusabban fogalmazni) férfiak. Ha valaki nem tinderezget, ennyi bőven elegendő ahhoz, hogy ne legyen érdemleges tapasztalata.
2022. okt. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így döntött, más a fontos az életében, más feladata van/volt eddig, introvertált, van valamilyen vallási nézete, van valami alapbetegsége, stb.
2022. okt. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:

Vagy 3teória is van a fejemben, de a sràcok mindet kifejtették.


Egy része pozitív, míg pl a vallàsi meggyőződés, betegség màr kevésbé.

2022. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon fiatal vagy! Összetenném a két kezem, ha ennyi lehetnék!

Valaki még 25-30-40 évesen is szűz!

Ne sírj! Sok sikert az élethez!

2022. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mocskos streber aki egesznap tanult és hagyta ellszalni a legfontosabb eveket amik orok emlekek maradnak egy ember szamara .
2022. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!