Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok a párotokról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a párotokról, ha azért nem tartaná a gyerekeivel a kapcsolatot, merthogy "nem tud mit kezdeni velük", ezért időpazarlásnak tartja a velük való találkozást?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen! Megcsinálni őket bezzeg volt esze! Saját gyerekei felé igy viszonyul, jót nem várnék Tőle.
2021. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen hulladék ember nem lenne a párom.
2021. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolnék magamról, hogy egy ilyen antiszociális érzelmi hulladékkal képes voltam összejönni?
2021. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok az előttem szólókhoz! Biztos, hogy nem jönnék össze ilyen emberrel, de ha valami csoda folytán esetleg a rózsaszín köd miatt ilyenre vetemedtem volna, akkor ettől biztos észhez térnék és kalap, kabát már ott se vagyok.
2021. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te az új párja vagy? Vagy a gyerekek anyja?
2021. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: a gyerekek anyja vagyok. Igazából csak felmerült bennem, hogy az új barátnő nem furcsállja ezt a hozzáállást vajon? Aztán lehet, hogy az apuka csak nekem mondja ki őszintén, hogy miért hanyagolja a gyerekeit, a barátnőjéhez lehet, nem jut el ez az információ.
2021. máj. 15. 18:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös válaszoló vagyok.

Nálunk hasonló a helyzet. Én is ezen gondolkodtam, hogy az új nőnek miért nem tűnik fel. Nálunk kiderült, hogy engem állít be rossznak, hogy én tiltom tőle a gyerekeket, meg ellene nevelem. Pedig örülnék neki, ha foglalkozna a gyerekekkel. De teljesen beetette a nőt.

2021. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: ki tudja, lehetséges, hogy nálunk is ez a helyzet, és a barátnő meg van róla győződve, hogy akadályozom a láthatást(?) Ezen sem csodálkoznék, de mindenesetre ez a verzió idáig még nem jutott eszembe...
2021. máj. 15. 18:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alak nem lenne a párom. Szeretnék majd gyereket, de olyan férfitol, akinek nem nyug.
2021. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen alak nem lenne a barátom.


Ok, nem akarok gyereket, de átéltem ezt a fajta leszromságot, miután apa összejött a nőjével. Hmmm, hát... nagyon jó volt, hogy teljesen letojja a fejemet.

2021. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!