Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok rosszul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok rosszul? Manapság már esélye sincs egy romantikusabb beállítottságú férfinak?

Figyelt kérdés

26/f vagyok, tipikus Rák és az életem eddig egy katasztrófa. Pedig megpróbálok barátságos, közvetlen, udvarias, vicces stb. lenni a nőkkel de mégsem kellek senkinek sem. Eddig szinte mind az összes nő akinél próbálkoztam minimális érzelmi intelligencia nélkül koptatott le, pedig nem is a cicababák és a túl szépek az eseteim. Én igaz kissé mackós vagyok, de arányos a testalkatom és állítólag az arcom is rendben van. A mai nap termése pédául hogy megbeszéltem egy randit egy diplomás, egész értelmesnek és aranyosnak tűnő lánnyal és előtte egy órával "dobott" egy SMS-t amiben ennyi állt: "Nem akarok! Bocs!"

Ezek az élmények sajna a maradék önbizalmam is hátbadöfik egy késsel és a szívem megszakad szinte amikor azokat olvasom hogy kisgyermekes anyukákat csalnak és hagynak el a párjaik, valamint férfiak milyen tetű módon viselkednek a párjaikkal.

Pedig én nem akarok mást mint valaki párja, egyszer a férje, majd a gyermekei apja lenni.


Reménytelenül romantikus vagyok?


2010. szept. 27. 17:51
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Pfff... A legnagyobb baj az egészben hogy nem tudom a nőket leszarni és "töklazán" venni, mert az egyerűen nem én vagyok. Szerintem ilyen stílusúnak születni kell.


Amúgy köszi a kommenteket, elgondolkoztatóak!

2010. szept. 27. 18:23
 12/26 A kérdező kommentje:

askim:


A társkeresőkön a sok elkeseredett magányos lány egyszerűen teljesíthetetlen elvárásokat támaszt a leendő partnerével szemben, sajna tapasztalat.

2010. szept. 27. 18:28
 13/26 anonim ***** válasza:

na idefigyelj itt egy hozzászóló hasonló kérdésre tett válasza gondolkozz el ezen:


"A lányok a domináns férfiakat szeretik, aki erős, önérzetes és nem teper értük, hanem ellenkezőleg: független és elvan a csaj nélkül is. Ezek azok a pasik, akikbe a csajok szerelmesek.

Aki viszont elkezd teperni valami csajért, az megalázkodik és alárendeli magát a csajnak, és a lányok ettől a viselkedéstől undorodnak, és általában lúzernek nézik a srácot.


Meg mi az, hogy "harcolni egy lány szívéért"? Pontosan hogy zajlik egy ilyen harc? Ha nem tetszel neki, akkor nem érdekli, hogy harcolsz meg vergődsz érte - sőt, az kifejezetten taszítja. A lányok nem ilyesmik alapján akarnak egy pasit. A lányoknak a pasi külseje és dominanciája (férfias viselkedése) számít, ezt pedig néhány másodperc alatt felmérik, és eldöntik, hogy kellesz-e vagy nem.

Ilyen hősszerelmes viselkedéssel maximum nagyon ronda csajoknál van esélyed, akik a kutyának se kellenek - de gondolom te nem az ilyen lányokért akarsz "harcolni"."

2010. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
18:40-es, a kommentedben amit írtál sajna tényleg az a kijózanító valóság. Szóval jobb lesz berendeznem az életem az egyedüllétre. :(
2010. szept. 27. 19:00
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem igaz én kifejezetten szeretem az olyan fiúkat aki hajt értem. Az olyan lány akinek nem teccel az nem tudja mit veszít. Én mit nem adnék egy oan fiúért mint te. Folyton csak olyan fiúkkal van dolgom akiknek pótolható vagyok, vagy nem zavarná őket ha nem lennék velük. Elég szar dolog!
2010. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Én is baromira tudnék értékelni egy olyan srácot, mint te. :) Lehet, hogy én is reménytelenül romantikus vagyok?!... :D (Nincs is senkim...)

Nekem nem teprés, a dominancia meg a külső számít (persze egy kicsit a külső, de rohadtul nem az a lényeg, simán tudja kompenzálni a belső érték).

Be ne rendezd az életed egyedüllétre! Nem veled van a baj, hanem a világgal. Erre már rég rájöttem.


Én adok neked egy jóóóóóó nagy piros pontot! :) Remélem jót tesz az önbizalmadnak! :)

2010. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
zöldet,a piros az rossz:)!!!
2010. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Oks, bocsi, szakmai ártalom. :) Akkor közkívánatra zöldet adok. :)
2010. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm a biztató, kedves szavakat!


20:11-es , szerintem én is nagyon tudnék értékelni egy olyan lányt mint te! :)

2010. szept. 28. 19:21
 20/26 anonim ***** válasza:

Köszönöm. :)

Hátha egyszer találkozunk! :)))

2010. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!