Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok azt ti hogy értitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok azt ti hogy értitek ha egy pasinak ilyen kijelentést tesztek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy hölgy ismerősöm (talán már barátom) szoktunk edzés után beszélgetni, már jó ideje. Ő nemrég ment szét a pasijával. Egyik este beszélgetés közben azt mondja hogy neki pont ilyen pasi kellene mint én, ( taplraesett, tudok a nőkkel bánni stb) miért nincs belőlem több! Ezt csak a belsőmre érthette, mert nagyon jól megvagyunk, lehet külsőre nem vagyok az esete? A társaságomat sokat keresi egyébként, tuti hogy szimpi vagyok neki. Szerintetek?
2022. okt. 19. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Tudja, hogy szabad vagy-e? Lehet, hogy külsőleg is bejössz neki.

Abban nem tudok segíteni, hogy a csajok általában, hogy értik. Én nem szoktam ilyet mondani, ahhoz nyúl vagyok.😁

2022. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Konkrétan kérdezz rá!
2022. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Barátzónában vagy. Olyan kéne, mint te, de NEM te. Majd valami kis köcsög fogja megrakni.
2022. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Nehéz kérdés. Lehet hogy bejössz neki és konkrétabbat vár tőled, randit, ilyesmi.

De az is lehet hogy olyat akar mit te, csak nem téged. Ilyenkor nincs meg a kémia, szuper vagy, csak nem vonzódik hozzád.

Hívd el valahová hogy kettesben legyetek. Ott kiderül minden.

2022. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Egészen biztos, hogy bejössz neki. Ne legyél már ilyen izé. Ha bejön a csaj, akkor hívd el randira. Kvázi felkínálta magát.
2022. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

3

Nincs barátzóna. Illetve oda az kerül, aki mint férfi nem jön be, csak mint ember, vagy foglalt, vagy a másik foglalt, vagy valami miatt nem alkalmas, vagy a másiknak nem jössz be, mint nő/férfi.

2022. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Haver ne legyél már ilyen balfék! Rakd a helyére a tökeid és gyújtsd be a rakétákat! Ha ilyen "női bók" jön akkor elég annyit mondanod "oh köszönöm, jól esik ezt hallani egy ilyen jófej lánytól". Beszélgessél szépen vele és dobd fel a labdát nem ültök-e be valahova edzés után egy sütire / kv-ra / céklalére vagy mit'tom én mi (szedj ki belőle annyi infót hogy mit kedvel). Hajráááááááááááááááááááááááááá! :)
2022. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tegnap volt az edzés után egy kis party, kb 20 an voltunk, és tök jól esett hogy nekem szólt hogy üljek mellé, szóval kinézetre tuti hogy nem tart cikinek. De igen, az lehet hogy csak baratként néz rám, és puszta szimpátia van a dolog mögött.
2022. okt. 19. 20:07
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt is mondta hogyha nem találkozunk hiányzik neki a társaságom... persze ez is lehet csupán baráti! Várok még kicsit szerintem, mert 3 hete szakítottak, és úgy gondolom még benne van az előző pasija valamilyen szinten.
2022. okt. 19. 20:10
 10/15 A kérdező kommentje:
7 es igazad van, rástartolnék, de néha még felhozza az ex pasiját. Lehet hogy bízík benne hogy kibékülnek!
2022. okt. 19. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!