Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokat a "mamahoteles" férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a "mamahoteles" férfiakat is elítélik a nők, akikben amúgy megvan a hajlandóság a különköltözésre, csak még nem lépték meg?

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 19:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%

Tapasztalatom szerint igen. Vicces, hogy a telek és a pénz megvan, már csak el kellene dönteni, hogy hány gyerekszoba legyen... ezt azért jobb lenne a párommal együtt megbeszélni.

32/F

2022. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Sunshinedoll ***** válasza:
27%
Én nem ítélem el őket, elvégre semmi közöm hozzájuk, de nem is lesz :D
2022. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
78%
Ebben nem az a lényeg, hogy ki hol lakik, hanem hogy mennyire képes az önállóságra. Én nem nézem le azt, ha valaki per pillanat mamahoteles ha amúgy élt már önállóan minimum egy évet. Vagy ápolja a szüleit és azért lakik velül, tehát ő a felnőtt a háznál.
2022. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
25%
Persze. A férfi építsen fel minimum egy házat, hogy a nőnek legyen hova betennie a hátsóját.
2022. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
80%
"per pillanat mamahoteles ha amúgy élt már önállóan minimum egy évet" - Ja, aztán kiderül, hogy az anyja járt mosni a ruháit, volt takarítónője, a pizzát meg rendelte :D
2022. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Ypszilon1980 ***** válasza:
87%
A mamahotellel akkor van gond, ha otthon nincs önálló élete, pl. hogy szexelnek, stb., ki akar menni fürdeni a csaj, akkor kerülgesse a szülőt.
2022. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
61%
Ezen az oldalon mindenkit lenéznek a "nők" akik férfiak, akik a net névtelensége mögött nőnek vallják magukat.
2022. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
59%

Jaj, az a fránya hajlandóság.


Mucika, aki el akar költözni, az elköltözik. Nem ma jöttem le a falvédőről, én is költöztem már el otthonról. Ezek szar kifogásai egy életképtelen embernek aki képtelen leválni a csecsről. De nem is ez zavar a legjobban, hanem hogy az idős szüleitek vérét szívjátok. Felnevelt, feltette rád az egész életét, elverte csak a felnevelésedre és a taníttatásodra egy ház árát és te még mindig szipolyozod amíg meg nem döglik. Na ilyen ember fixen nem tudja becsülni a feleségét. Ahogy anyádat nézed meglett felnőttként, hogy eltart és takarít körülötted, a nőddel is ugyanezt tennéd. Lelkiismeret nélküli büdös élősködők. Kelletek a fasznak.

2022. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
96%
#8 Sokszor a szülő láncolja magához a már 30 éves gyereket...
2022. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
#8: Anyam mar reg nem el, betegseg miatt agyhoz kotve elt evekig, en apoltam es a szemem elott epult le. Kozben lediplomaztam. Szemelyesen ilyenert mar reg elkuldtelek volna az anyadba.
2022. okt. 20. 21:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!