Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól kezdve számít "megcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól kezdve számít "megcsalásnak", szemétségnek ha az ember több lánnyal is beszélget? 19/F

Figyelt kérdés

Tinderen matcheltem egy lánnyal és nagyon jól el tudtunk beszélgetni. Legalább 3 héten keresztül dumáltunk. Volt is már 2 randink és mindkét alkalommal baromi jól éreztük magunkat. Már egy harmadik randi is tervben van. De ugye semmi ténylegeset nem mondtunk ki. Sőt, a lány az elején figyelmeztetett, hogy nem tudja hogy egy kapcsolatban meg tudná-e azt adni, amit én keresek.


És Tinderen azóta is jött elég sok match, így most is például több lánnyal beszélek. És pont erről vetődött fel a kérdés bennem, hogy mikortól számítana ez átverésnek, a másik lány szempontjából.



2022. okt. 21. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valamelyikkel komlyabbnak érzed a dolgot, vagy úgy viselkedsz vele, hogy a lány párkapcsolatnak értelmezheti
2022. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem kavarsz, randizol a többi csajjal akkor belefér ez, addig amíg nem beszélitek meg hogy egy pár vagytok.
2022. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eggyel komolyabb szinten vagy, akkor ugyan nem megcsalás, de inkorrekt dolog másokkal kavarni. Ha egy igazán tetszik, arra fordítsd a figyelmed.
2022. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha egyszerre egyel kezdesz el komolyan ismerkedni, addig ne talalkozz a többivel, mert ha párhuzamosan nyomod, az már megcsalás.

Ha úgy érzed nagyon bejön es úgy is viselkedsz vele, mintha akarnak valami komolyat, akkor már atvernéd, ha hirtelen mondanád neki, hogy Ja amúgy összejöttem valaki mással.

Szerintem am ez a lány csak azért mondta mert fél, hogy nem elég jó neked, magyarul nagyon tetszel neki.

2022. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
58%
Bármilyen energiát fordítasz másra, amit amúgy a párodra fordíthatnál, az csalás. Tőle csalod el, ami jogosan neki járna.
2022. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Mivel MÉG NINCS párja, ezért nem csalhat meg senkit!
2022. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ez szerintem mindenkinél egyéni.

Én ha már csók is volt és több randin is túl vagyunk, már úgy venném, hogy megcsal, mert más is érdekli, tehát még sincs annyira oda értem. Egy opció vagyok a többi között.

2022. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha elmondja akkor semennyire. Onnantól hogy titkolni kell (bármi is az), onnan már szemétség
2022. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!