Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feminista csajok vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feminista csajok vagy a feminizmussal szimpatizálók miért vannak felháborodva, hogyha egy férfi azt mondja, hogy házias nőt szeretne?

Figyelt kérdés
Ez nem azt jelenti, hogy házicselédet szeretnék, mert nyilvánvalóan én is csatlakoznék a házimunkába. Számomra azt jelenti, hogy egy olyan nőt szeretnék akinek nem a munka a mindene és nem az állandó bulizás, hanem szereti az otthoni légkört ápolgatni, szívesen főznénk egy jót egymásra. Olyan érzésem van, hogy a nőknék menőbbnek számít az, ha kidolgozza a belét és előadja a független nőt, akinek nincs szüksége pasira, ha mondjuk házias és szeretne egy harmónikus kapcsolatot akkor a patriarchális elnyomást szeretne. A sok munka és a túlzott függetlenség diktátuma az vajon nem elnyomás?
2022. okt. 24. 15:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%

Mi az, hogy túlzott függetlenség?????

A feminizmus lényege, hogy majd én eldöntöm, hogy karriert epitek, vagy az anyaságot választom, és én döntök arrol is, hogy kit tartok elég megbizhatónak arra, hogy esetleg 2 évvel visszavessem a karrieremet, és kiszolgáltatott helyzetbe hozzam magamat!

Férfiként könnyü pofázni! Nem te maradsz otthon a gyerekkel!

2022. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Ja! Az meg, hogy KIVESZED A RÉSZEDET a hazimunkábol, alap!!!!!!
2022. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

"Férfiként könnyü pofázni! Nem te maradsz otthon a gyerekkel!"


Innen látszik a ti férfigyűlöletetek. Férfinak születtem ezért kussoljak. Ti panaszkodtok a nőgyűlöletről amikor süt rólatok a férfigyűlölet?

2022. okt. 24. 15:57
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy a legtöbb férfinak, tisztelet a kivételeknek, a házias fogalma ma még mindig igenis a házicseléddel egyenlő.
2022. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
És neked miért jó az ha a nő háttérbe szorítja a karrierjét? Te is ugyanúgy háttérbe szoritod?
2022. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nálam egyáltalán nem és szomorú, hogy ilyenkor hozzá kell tennem azt, hogy nem házicselédet szeretnék hanem egy olyan nőt aki nem önkizsákmányoló aki saját magát teszi tönkre a sok munkával. Arra értem, hogy szereti az otthon légkörét, ami nem egyenlő a rabszolgasággal. A mai feministákban nagyon nagy a frusztráltság, mert úgy állítják be az egész történelmet, hogy a férfi volt a gonosz elnyomó a nők a szegény elnyomottak.
2022. okt. 24. 16:04
 7/36 anonim ***** válasza:
95%

3

Mert nincs igazam????????


"Ti panaszkodtok a nőgyűlöletről"

- 😅 Most sem nő irt ki kerdest arrol, hogy "nincs nő aki az otthoni légkört ápolja"



,"A sok munka és a túlzott függetlenség diktátuma az vajon nem elnyomás"

Ez a lényege a feminizmusnak! Hogy dönthetek!


Nektek pont ezzel van a bajotok! Hogy döntöttünk! Én a munkát választom, és MAJD ÉN ELDÖNTÖM, hogy az adott ferfi megerdemli e, hogy vele legyek

2022. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, nézz már utána, hogy a hagyományos pszichológiában létezik-e a "túlzott függetlenség" (pl. mint kóros tünet) fogalma. (Segítek: nem.)
2022. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

"És neked miért jó az ha a nő háttérbe szorítja a karrierjét? Te is ugyanúgy háttérbe szoritod?"


Nekem inkább a kettősmércével van a baj. A munka nem elnyomó, nem kizsákmányoló szerintük, de az otthoni cselekvés az kizsákmányoló, mert abból nem jön a pénz.

2022. okt. 24. 16:07
 10/36 anonim ***** válasza:
95%
#9: tiszta sor, akkor maradj te otthon, és legyél te a házitündér.
2022. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!