Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa, amikor 10+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa, amikor 10+ évvel idősebb egy nő a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem ez annyira természetellenes. Nem tudom miért. Én nem tudnék fiatalabb sráccal lenni, egy azért, hogy fiatalabbnak tűnjek, kettő azért, mert számomra az a természetes.

A környezetemben most házasodott egy 43 éves nő és egy 28 éves pasi, ráadásul terhes a csaj! És van a nőnek 2 nagy lánya már.

Ez csak nekem furcsa?


2022. okt. 24. 19:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Igen, csak neked. Meg még jó pár embernek. Másnak pedig semmi gondot nem okoz az ilyen korkülönbség.
2022. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
28%
Nekem is az.
2022. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
30%

Mi ismerősi körünkben is van ilyen. Nő 45eves. A lánya 26, fia 12. Most összejőtt egy 32éves sráccal, nyáron volt az esküvő. Varják a gyereket.


A nő az a tipikus leélt asszony. A srác egész emberes... nem is értem őket

2022. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem semmi közöd nincsen hozzá, hogy más kivel jön össze. Az csak téged minősít, ha kritizálsz valakit
2022. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is furcsa :) De, ha nekik így jó. Elviselem a melegeket meg a koldusokat meg a részegeket, meg azokat akiknek a fülhallgatójukból bömböl a zene. Ezen már nem akadok fenn. :)
2022. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
62%
Igen, csak neked!
2022. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem furcsa. Legyen elfogadott ez is, mint ugyanennek az ellenkezője, mikor a nő van sokkal idősebb férfival. Ő dolguk, ha ők így boldogok.
2022. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%
Egy idősebb nő általában már jól főz, tapasztalt és kiforrott minden téren, nem kell buliztatni, viszont gondoskodó - nem véletlen, hogy sok pasinak jobban bejön, mint a főzni nem tudó, vegán és műkarmos plázacica, aki folyton csak a pénzt költené..!
2022. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
17%
Nekem is furcsa, mert természetellenes. De manapság ilyeneken már meg sem lepődök ebben a nagy liberális világban. Mindent lehet, ha vkinek meg furcsa az már rögtön egy szemét, előítéletes ember. Kifordult a világ önmagából.
2022. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semmi természetellenes nincs abban, ha valaki nem az életkor alapján választ magának párt, hiszen felnőtt emberekről van szó, megtehetik, hogy lexarják a másik dolgába orrukat beleütő, unatkozó esetleg irigykedő szingliket!
2022. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!