Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik-e olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e olyan, hogy egy férfi aki nős és családja van, azért szakítja meg a kapcsolatot egy másik nővel aki csak ismerős, mert fél, hogy kísértésbe esik és ezt nem akarj? Eddig segítőkész volt, válaszolt bármit kérdeztem és most már semmire.

Figyelt kérdés

#eltűnés #kísértés #barátság férfi és nő között
2022. okt. 25. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen, létezik. Engedd el és keress egyedülállò férfit
2022. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Létezik, miért ne létezne? Pl ha nem teljesen kerek otthon minden, de a férfi gerinces akar maradni, nem akarja a családját kockáztatni sőt, talá nmeg is akarja javítani a házasságát, akkor ez a lehető legkorrektebb lépés.
2022. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2022. okt. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érint, figyelek.
2022. okt. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez egyébként így rendben is van, tökre megértem. Csak azt nem értem miért nem lehet elmondani és elköszönni hisz jóban voltunk. Egy szó nélkül eltűnni mintha sosem ismertük volna egymást...ez nem ferr.Ezzel azt üzeni, hogy nem tisztel semennyire szerintem.
2022. okt. 26. 08:00
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Haha. Úgy látszik ez stabilan férfi jellemvonás.
2022. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, nálam sem különb.
2022. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!