Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan pasi akinek Te vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pasi akinek Te vagy az első sok kudarcos keresés után jobban megbecsűl, mint aki már nagyon tapasztalt és nem voltak nehézségei társkeresésben?

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
A megbecsülés nem ezen múlik.
2022. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Egyik véglet sem jó.

Akinek sok volt, sosem tud leállni mindig szüksége lesz új hódításra, előbb vagy utóbb.

Akinek nem volt senki, az hirtelen hatalmas önbizalmat szerezz és el kezd hódítani hogy pótolja ami kimaradt eddig

2022. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Akinek nem volt senki, az hirtelen hatalmas önbizalmat szerezz és el kezd hódítani hogy pótolja ami kimaradt eddig"


Ez általánosítás nem mindenki ilyen.

2022. okt. 26. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem is kell mindenkinek ilyennek lennie. Elég ha épp az adott lány fog ki egy ilyet.
2022. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Oszinten megmondom a legtobb bajom mindig a nyomi, komplexusos, tapadztalatlan pasikkal volt. Pont hogy nem jobbak hanem rosszabbak.
2022. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ez általánosítás nem mindenki ilyen."


Nem én írtam, de akkor is megvédem az illetőt. Feltettél egy általánosító kérdést, majd számon kérsz egy általánosító választ.

2022. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is csak azokkal szívtam meg, akiknek én voltam az első kapcsolata.

Akinek előttem volt más barátnője is, azok mind tisztelettel és megbecsüléssel fordultak felém, akinek viszont én voltam az első, az mind lelépett.

2022. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!