Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lúzernek nem is kell soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lúzernek nem is kell soha gyereket vállalnia?

Figyelt kérdés
Sokat szoktam szorongani, mondhatni ügyintézéseknél is, és emiatt tök bénának érzem magam, mert hogy mások ezen semmit nem görcsölnek, én meg igen. Bár van barátom, de szerintem ő az életben sokkal ügyesebb, mint én, ő nyilván eltud ilyen dolgokat intézni teljesen egyedül, és meg teljesen rágörcsölök. Anyám szerint is ilyen ésszel nekem nem kell a gyerekvállaláson meg az esküvőn gondolkodni, hiszen még egy ilyen dolgot se tudok.
2022. okt. 27. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére nem.
2022. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Anyád kedves ember lehet, ha a gyerekének ilyeneket mond.
2022. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Meg sem vagy akkora lúzer ha van párod , ( inkább anyád miatt lehetsz az )
2022. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, én ugyanilyen vagyok férfiban, de ennek ellenére simán vállalnék gyereket. Kit érdekel? Annyi idióta van a világban, akik ennél sokkal gázabbak. Pont emiatt mondjak le róla akkor én meg? Sztem te se agyalj ilyenen.
2022. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen vagyok nőben. Most várom az első kisbabámat, december elejére. Én rengeteget agyaltam ezen, terápiára is jártam miatta. A mai napig szorongok, de elmegyek ezekre a helyekre. Szerintem örökké szorongani fogok hasonló szitukban, de ez nem jelenti azt, hogy a gyereknek nem fogom tudni megadni a szeretetet és az anyagi biztonságot. Amúgy, nálunk is ügyesebb a férjem.

25/nő

2022. okt. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ügyintézés egy illúzió. Az emebrek nagyjának csak minimális szinten megy. Én azt gondoltam nehéz. Enyhén autisztikus vagyok, végtelenül rebellis voltam, aztán saját helyre költözve egy hónap alatt beletanultam az egészbe. Jelenleg 26 vagyok, pereskedek, lakásos cuccokat írok át. Eltartok egy embert és magamat, stb, teljesen egyedül. Végtelenül egyszerű, mint kiderült. Kb csak annyi hogy kérdezni kell. Az ügyibtézőknek meg a dolga, hogy válaszoljon. Ennyi.


Nos...,

Ennek SEMMK KÖZE az élethez,a lényeges dolgokhoz. Az hogy milyen anya leszel, független attól, hogy mennyi affinitásod van a bürokráciáhot, ami egy szánalmas, pirmitív, kicsavart, tisztátalan, és tipikus szitok szóként autista rendszer. Egy fogyatékosság az egész.


Gyerekvállalás kb semmi. Egy pár infó, meg az időpontokat felírni, ami kb csak az első fél évben sok. A 99,99999% hogy milyen ember vagy.

2022. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!