Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha párkapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban vagyok akkor miért akar megismerni?

Figyelt kérdés
Átlagos kinézetű vagyok szóval nem egy bomba nő akit bármi áron felcsipne bárki. Elmondtam, hogy párkapcsolatban vagyok és mégis meg akar ismerni. Nem igazán értem mit lát bennem vagy szimplán ez valami férfi hülyeség?
2022. okt. 28. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami különlegeset biztos láthatott benned, de ha a helyében lennék, akkor nem élném bele magam komolyan a helyzetbe, mert szerintem nem sok értelme van egy olyan nővel ismerkedni, akinek van valakije. Ha barátkozni akar, az más, de sok srác nem ilyen céllal szokott nőkre ráírni.
2022. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok pasit nem riaszt el, hogy nem vagy szingli. Sőt, van, aki ezt kimondottan előnyösnek tartja, mert nem akar komoly kapcsolatot. Nem egy ilyenhez volt/van szerencsém. Pofátlan hozzáállás.
2022. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
Low effort.
2022. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ki? Honnan ismered?


Nem gondolhatod, hogy erre lehet választ adni ennyiből.


Lehet, hogy nem érdekli: nem Te lennél az első, aki szakít a jelenlegi párjával. Vagy lelkitársat látott meg benned.

2022. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bepróbálkozik hátha kalandozhat veled.
2022. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak meg akar dugni. Ne legyenek illúzióid.

De látom érdekel a dolog mert különben nem foglalkoznál vele.

2022. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Dugj vele egyet, este meg bújj oda a szerelmedhez. Sok nő ezt csinálja. Imádom az ilyen nőket, mindnek leszek b.szókája :D cityboyforlife
2022. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barnabas333 ***** válasza:
Minden férfi disznó ahogy egy könyv írja. De csodálkozom, hogy mennyi ember nem ismeri a genetikát. Férfi minnél több nősténnyel akar párosodni. Nő, csak eggyel, de az a legjobb legyen. Sajnos ez van biológiailag belénk kódolva. Ezért nem müködik jól a világ. Mást akar a két nem. Bár már ugye bejött a sok más is, de most azokat hagyjuk.
2022. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!