Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mást is kiborit ha el mész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is kiborit ha el mész dolgozni és a párod otthon nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Te dolgozol, neki meg szabadság, leállás, munkanélküli, ezek közül bármelyik. Elmész és mire haza érsz fáradtan, esetleg nyűgösen látod hogy semmi se lett még arrébb rakva se. Pl mosatlan, ruha, egy kis takarítás se.... Semmi... Ti hogy reagáltok erre? Főleg ha több nap van így, nem csak néha néha.

2020. dec. 15. 19:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Engem is kiborítana - egy ilyen alkalom volt nálunk, akkor leültem vele megbeszélni, hogy ez így nem igazságos munkaleosztás, szerencsére megértette.
2020. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ilyenkor úgy érzem mindent nekem kell még munka után is... Pedig nincs olyan sok időm mint neki... Ráadásul el fáradok azért a munkahelyen is.. Csak még idegesebb vagyok ilyenkor..
2020. dec. 15. 19:29
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem pont emiatt egészségtelen dolog a közös territórium.

Felnőtt embernek saját területre van szüksége, ahol csak a saját rendetlensége várja. És ha ez megvan, akkor semmi baja nincsen a párjával.


Ha viszont nincs meg, akkor neurotikus lesz az ember akkor is, ha rend van.


Ez egy nagyon egyszerű etológiai törvényszerűség.

2020. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ez szitu fuggo. Pl parom addig hajszolta magat a munkahelyen h kieges kozeli allapotba került. Kivett egy hetet es csak a gepen játszott. A haztartasi munkat ugyanugy megosztottuk, max o tobbet fozott mert vmennyire a hobbija is. En nem latok ebben semni problémát.
2020. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerencsére nem egy nagyra nőtt gyerekkel jötte össze... nem tétlenkedik a házimunkában, ha otthon van és én nem vagyok.
2020. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Lligen az más hogy hosszú idő után elment szabadságra és akkor csak játszott. De amikor többször van egy évbe, több nap olyan az nekem mérgelő kicsit... De még se akarok kiborulni de látszik rajtam de nem tudom mégis hogy mondjam hogy ne vita legyen
2020. dec. 15. 19:35
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vita lesz belőle... de nem értem, az miért baj. Egy normális párkapcsolathoz hozzátartozik a konfliktusok megbeszélése. Magától úgysem fogja észrevenni.
2020. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
4%
6: Szükséged van egy saját szobára, ahol rend van és ő oda nem jár be rendetlenséget csinálni. Oldjátok meg! Nem szabad megterhelni a kapcsolatot ezen való vitával, a kapcsolat nem a házvezetésről szól, és a párod sem azért van, hogy neked dolgozzon.
2020. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De az nem nekem való dolgozás ha ugyanabba a házba ahol ő is lakik,ott ő is tegyen valamit a rendért, vagy bármit. Csak játszik, telefonozik és kész. Én meg járjak dolgozni, csináljak rendet, főzzek, mosogassak míg ő csak szórakozik? Ez nem nekem való dolgozás lenne
2020. dec. 15. 19:41
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

#9

Nem ertem, nincsenek megosztva a haztartasi munkak??

2020. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!