Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek történt már ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyen? Hogyan reagáltatok?

Figyelt kérdés
Veletek történt már h valakivel jártál pár hónapig. Egyikőtök sem volt jó lelki állapotban. Nem érkeztetek egyszerre. S ő megcsalt. Véget vetettél a kapcsolatnak se szó, se beszéd. Azóta semmi kontakt. Te is bepasiztál, ő is becsajozott.De te már ott hagytad a pasit. Ő még csajjal van, de fél év után megkeres, h beszélgessetek. Mint ember jó fej, de még van bennem tüske, így csúnyán beleálltam. Ti bar@tkoznátok vele,beszélgetnétek, mint csak ember? Én félek h ne h túl menjen s ismétlődjön a dolog...

2022. okt. 28. 16:05
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Tegyük àt az ezoba?


Mi az aszcendensed?

2022. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem állnék szoba többet olyannal, aki megcsalt.
2022. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oroszlán vagyok vízöntő aszcendessel
2022. okt. 28. 16:17
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Lonak jo csak, talan
2022. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
*Ill nincs lo jo a szamár is alapon
2022. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

" Mint ember jó fej, de még van bennem tüske, így csúnyán beleálltam. Ti bar@tkoznátok vele,beszélgetnétek, mint csak ember? Én félek h ne h túl menjen s ismétlődjön a dolog..."

Nincs ilyen. Tudod milyen ember, tudod mit tett. Egyszer átvert, minek kéne ilyen akár csak barátnak is?


"Ha egyszer átvernek az az ő szégyene. Ha kétszer az már a tiéd."

2022. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mint ember jó fej"

Tényleg? Ha az volna, akkor a megcsalás sem történt volna meg. Itt az az ember van, aki megcsalt. Nem lehet külön választani.... Nekem biztos nem lenne gyomrom barátkozni ilyennel.

2022. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszönöm szépen az erősítést! 🙂
2022. okt. 29. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!