Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is pofátlanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is pofátlanság?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen úgy van, hogy havonta termelődik pár egység valamiből, amit aztán cuccokra lehet beváltani a céges boltban. Ruhák, használati tárgyak a kínálat. Van egy férfi kollégám (én nő vagyok) aki egy az, hogy tetszik nekem, kettő az, hogy van barátnője, három az, hogy utálja a céget, ezért sose vesz semmit a boltból, mert minden céges, logós. A közelmúltig tök jó volt, mert mindig kipótolta nekem a hiányzó egységeket, ha akartam valamit. Igen ám, aztán most is kértem tőle néhány egységet, erre mondja, nem tud adni, csak keveset. Több, mint 200 ilyen egysége volt már, ezért kérdeztem hogyhogy? Hisz utálja a kínálatot, nem költi el. Erre mondta, lefotózta telóval a kínálatot a barátnőjének (vitrinből kell választani), és a barátnője 1 rendélessel MINDET elköltötte. Dzseki, plüssbárány, pokróc, stb. Nem szó szerint mindet, de majdnem. Nekem sose volt pofám ennyit kérni tőle, mindig max 10-20 egységet kértem. Pár havonta egyszer. Erre a barátnője 1 rendeléssel elverte mindet... Szerintetek ez nem pofátlanság? Az ilyen tuti a fizetését is így költi el, ha hagyja... És ráadásul mondta is, mostantól nem fogja osztogatni az egységeit, mert a csajának tetszik a kínálat. Persze mivel szeret, azt is mondta, ha kell, nekem segít kipótolni, ha hiányzik egy kevés.
2022. okt. 28. 18:16
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Micsoda egy mocsok, h a pinàér minden egységét odaatta,, neked meg nem marattttt!!!


Skandallum, ha ismered a kifejezést.

2022. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A bnő nincs képben hogy nem egy vásár van meg ezt lehet gyűjtögetni is meg stb
2022. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Savlekotő ***** válasza:
100%
Hogy mi a pofátlanság? Kérdezi aki rá mászna más pasijára és kevesli amit kap? Gigalol
2022. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

" Nekem sose volt pofám ennyit kérni tőle, "


Mucuka! NEM te vagy a barátnője. Higy jut eszedbe hozzá hasonlítani magad?

2022. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked a párod (már amikor kapcsolatban vagy) egyenértékü a kollégáiddal?
2022. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, remélem esti troll vicc a kérdés, ha mégsem akkor aztacurva😲😲 ki vagy te neki a barátnőjéhez képest? Egy senki.... 31/N
2022. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
6. Húzd le magad! Szerintem rendes lány lehet , mar csak azert is mert az irasa alapjan nem erdekli mennyi penze van egy ferfinak.
2022. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!