Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy 19 évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy 19 évesen, hogy lassan örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottunk a barátommal, pedig ő volt maga az álompasi. :'( Régen is sok barátom volt már, de minden kapcsolatom tönkrement az én h*lyeségeim miatt. Egyszerűen mindenkit elüldözök. Soha nem fogom már megtalálni az igazit? Az összes barátnőm olyan boldog a pasija mellett, engem meg mindig dobnak, már másfél éve. :( Előtte nekem is volt komolyabb kapcsolatom, de ez az utóbbi másfél év kész katasztrófa. Vége lesz ennek valaha? Vagy vénlány maradok? Annyira hiányzik már egy igazi társ. :(

19/L


2010. szept. 28. 14:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

Szia :-) Álompasi? Az meg milyen? Le tudnád írni? De szerintem ne félj, egyszer mindenki megtalálja a magához való társat. Egyébként merre laksz?


19/F

2010. szept. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy ő volt az eddigi legjobb, akit valaha ismertem: helyes, kedves, figyelmes, odaadó...stb. De én elüldöztem a viselkedésemmel, és nem hiszem, hogy jóvá tehetném. :'( Már másfél éve ez a szerencsétlenség üldöz, hogy mindenki otthagy.
2010. szept. 28. 14:51
 3/24 Holdtündér ***** válasza:
74%
Túl fiatal vagy még ahhoz hogy ilyeneken agyalj. Ráérsz még. Addig meg alapozd a jövőd.
2010. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam túl fiatalnak. :( Annyit csalódtam már, és annyit voltam magányos is, nem akarok többé. :( Boldog akarok lenni valakivel.
2010. szept. 28. 14:57
 5/24 Moszuke ***** válasza:
74%
hát a te magad írtad le hogy a te hibád hogy mindig elhagynak. mit sajnáltatod magad?.. én inkább a srácokat sajnálom.
2010. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De annyira bánom, nem akartam soha, hogy vele idáig jussunk! :'( Lehet magányra vagyok ítélve...
2010. szept. 28. 15:02
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Lehet. Akkor sajnáld magad, az biztos segít rajtad.
2010. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél hülye!!!

Ha nem működött a dolog, az azért van, mert nem illettetek össze. Neked olyan valaki kell aki el tud téged viselni. Ez a srác nem olyan volt.


Nagyon szép, hogy vannak érzéseid, de ne légy önző! Ha igazán szereted akkor engedd el, aztán ha Ő is szeret, majd visszajön, ha nem akkor meg majd jön másik.


Egyébként meg kit érdekel, h mindenki másnak van pasija? Csak erre kellett neked? Hogy tudj vele villogni a többi üresfejű cicababa közt? Állj már a két lábadra, aztán csinálj valamit, amitől értékesebb ember leszel, hogy megérje valakinek elviselni a "hülyeségeidet"

2010. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is még előtted van az egész élet. Elhiszem hogy nem jó egyedül, ezt tapasztalom én is. Boldognak lenni biztos jó (sokan azt mondják). Én is aranyos vagyok odaadó, megértő stb.. De miét érek vele? SEMMIT!
2010. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
15:08. "Egyébként meg kit érdekel, h mindenki másnak van pasija? Csak erre kellett neked? Hogy tudj vele villogni a többi üresfejű cicababa közt?" Nem. Csak bántja az a dolog, hogy látja hogy más boldog.. Emlékezteti rá hogy neki nem ilyen jó a dolga..
2010. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!