Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy vki direktmanip...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy vki direktmanipulációból féltékeny, hogy a másik ne akarjon vele járni csak néha találkozzanak?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni azt, hogy esetleg direkt tartana magától távol a féltékenységével, görcseivel hogy csak alkalmiban maradjak vele és ne akarjak többet, vagy tényleg nem normális?

#manipulál vagy beteg
2022. okt. 30. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
tuti nő vagy..
2022. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kezdem érteni, miért mondják azt, hogy a nők túlgondolnak mindent...
2022. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó lehetőség. Jobb, ha messze maradsz tőle.
2022. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha eleve a rosszat látod benne, varialsz akkor miért is akarnál tőle többet, mint alkalmi?

Úgyse működne, mert gyanakvó és önbizalomhianyos vagy a javából.

Nem is csodálkozom, hogy többet nem is szeretne tőled, mint szex.😆

2022. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Első esetben aljas, második esetben ártatlan lenne, csak épp beteg.

Ez azért érdekelne, hogy melyik.

2022. okt. 30. 19:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk mi se.

Neked kellene legalább kapisgálni, mert találkozol vele.

Amúgy hiába 100% az első hozzaszolo válasza nem értek egyet vele azért, mert igenis vannak olyan aljas manipulalo emberek, akik még erre is képesek.

Hogy direkt lok el magától, meghuzza úgymond a vonalat köztetek hogy eszedbe se jusson komoly párkapcsolat.

Ha meg mégse ilyen görény szerintem felejtsd el, nem hogy kapcsolatra nem való még alkalmira se, elvégre egyáltalán nincs joga féltékenységre ha megbeszeltettek, hogy semmi komoly, csak szex van az asztalon!

2022. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. A butább palival szeretnek dugni , a lényeg legyen pénz.. mondjuk a nő abból sokat nem kap. talán rendel egy pizzát meg visz valami piát.. erre kb bárki képes.
2022. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nárcisztikusnál előfordulhat, de ők nem normálisak. Akár az akár nem, te nem fogod tudni megváltoztatni a viselkedését. Neki kell akarnia megtenni saját magáért.
2022. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nincs megbeszélve hogy alkalmi szex lenne.

Ő komoly kaocsolatot akar VAGY azt hazudja csak, hogy ő komoly kapcsolatot akar.

Es amikor én nyitnék erre vagy sűrűbben találkozunk, vagy beavatnám jobban az életembe, vagy amikor úgy tenyleg szorosabb lenne a kapcsolat, akkor elkezdi ezeket a dühös abnormális féltekenységeit, egyúttal távolságtartásra kényszerítve ezekkel.


Nem egy buta paraszt, hanem egy nagyonis intelligens sikeres ember, ezért sem egyértelmű nekem az, hogy ennyire rafinált manipulálós lenne e, vagy beteg esetleg.


Tehát úgy adja elő magát hogy komolyat akar, ugyanakkor megakadályozza azt hogy én közelebb kerülhessek hozzá.


Megváltozásról:

Teljesen elfogadja és megérti azt hogy kizárólag akkor vagyok vele hajlandó találkozni amikor visszafogja magát, és megérti hogy a féltékenységei esetén kerülöm őt. És mentegetőzik is hogy csak azért kapta el a düh, mert épp akkor kimerült volt, a melóban is összejött sokminden, nem bírt magával már, ideges is volt.


Amikor dühös és féltékeny, próbálom figyelni direkt csinálja e, de teljesen élethű a dühe, teljesen belelovalja magát, ha manipulál is, akkor azt ugy csinálja hogy saját maga is elhiszi a baromságait akkor ott, amikor vádol. Vérnyomása magas, fizijailag is látszik rajta olyankor hogy sík ideg és féltékeny.

Utólag viszont belátja hogy baronságokon pattogott. És túlment. És bocsánatokat kér.


De attól még elég erőteljesen tűnik nekem ez játszmának is.

2022. okt. 31. 06:57
 10/11 A kérdező kommentje:

És ez us kehet hogy azért beszél komoly párkaocsolatról hogy jogot formálhasson féltékenykedésre, vagy elvárni a hűséget, azaz CSAK a jogok miatt és nem azért mert valóban komolyat akarna, hanem csak hűséget akar elvárni nem komolyban.

Mekkora "okosság" ez, ha igy szívatnak vkit, ha így átver.

2022. okt. 31. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!