Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet itt az ok? Mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet itt az ok? Mintha teljesen másik emberrel találkoztam volna ?

Figyelt kérdés
Nagyon jól beszélgettek napokig,mikor találkoztok mintha valami állás interjul lennél és el kezd veled kötözködni,beléd kötni amit nem tudsz hova tenni .... Csak pislogsz mert mellesleg nem így állt ,viselkedett veled mintha totál mással találkoztál volna pedig még zsákba macskát se árulsz . Miután elváltok pár óra múlva előkerűl és még tetézi ezt a viselkedés ...Az ilyennek mi baja ? Mintha tényleg totál más emberrel találkoztál volna mint akivel eddig beszélgettél .... Mi lehet az oka ? Én meg szüntettem vele a kapcsolatot mert nekem itt valami nem tetszik . A normális válaszokat előre köszönöm ! N29
2022. okt. 13. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:
2022. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!