Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan retro klubb Budapest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan retro klubb Budapesten, ahol igazi a lábad letáncolod zenét nyomnak? Egy lányt ide akarok vinni, imádja a retro zenét.

Figyelt kérdés

Nagyon szeret táncolni és imádja a retrot, ez alatt olyanokat érték, mint a New Radicals, Elhton John, Neoton stb. Szeretném, ha jól érezné magát.


Nem vagyok ebben jártas, sőt, táncolni sem tudok, de a kedvéért örömmel csinálok magamból a parketta bohócát.


Ötletek?


2022. nov. 1. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Remix disco
2022. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. De nézd meg a nyitvatartást, azt hiszem ma zárva vannak.

De tegnap nagy buli volt.

2022. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És és pont a Halloween bulik után jut eszedbe 🙄
2022. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy!:)

Majd csak utánozd őt!:)

2022. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3: nem a tömeg nyomor a cél. Másrészt így beszéltük meg az időpontot, hogy a mostani hétvége.
2022. nov. 1. 15:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor ezt lekéstétek. Nem fogsz most találni ami nyitva van.
2022. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A morrisons2 nyitva van, de az tömegnyomor!

6os vagyok.

2022. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A morrisons2-re én is adok egy szavazatot, bár én még a covid előtt jártam oda tombolni a barátnőmmel.

Tömegnyomor van, de most hol nincs. Amúgy ha oda mennétek, nézz körül a honlapjukon, mert van amikor latin tematikusan nyomja a dj, az meg elég lohasztó amikor Neotonra meg Elvisre készül az ember de helyette latin zene minden mennyiségben.

Azt régen mindig kiírták, hogy dj akárki forró latin hangulatot teremt, vagy dj másik akárki elhozza a legmenőbb retro slágereket.


Amugya retró terem a pince térben van :)

2022. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Nem is tudtam, hogy ott is játszanak retrót.
2022. nov. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!