Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelolok valakit aki par...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelolok valakit aki par honapja eltunt ismerkedes kozben, van ra esely hogy meglatja az arcom es ujra beszelunk? Jo a szoveg amit irni akarok?

Figyelt kérdés

amikor ismerkedtunk csak messenger fiokom volt, nem voltunk ismerosok. Nem volt semmi problema es eltunt, nem reagalt semmire, ez par honapja volt. Hajnalokig beszeltunk, napokig

Nincs masik no, mert fent van badoon is.

En nem akarok tovabb varni, azota mar csinaltam facebookot es be akarom jelolni ot. Ha visszajelol varok egy kicsit es ha nem ir, irok neki

Arra gondoltam ezt irom ;


"Szia, utalom hogy megjelentem így hivatlanul, de nem tudtam nem megtenni, remeltem ha meglatod az arcom, rajossz hogy szamomra meg nincs vege"


Tudom, tudom..meltosag. de mire megyek a meltosagommal ha honapok ota rosszul vagyok lelkileg mert nem az eletem resze? Tudom azt is hogy az ido segitene, ha nem keresnem de en nem akarom ot elfelejteni, szuksegem van ra. Hirtelen boldogsagot hozott az eletembe es ures minden miota nincs.


2022. okt. 23. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán találkoztatok már? Vagy milyen életednek volt a része? Az internetesnek? :D Nem gondolod, hogy ha akart volna bármit is akkor nem tűnik el?


Amít írni akarsz nagyon gáz, megalázod magad, azt üzened hogy benned nincs semmi tartás, semmi önbecsülés, semmi nőiesség. Még az is jobb lenne ha csak ráírnál, hogy miújság vele.

2022. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy hiányzik, és meg akarod még próbálni, szinte mindenki volt már ilyen szituban (akár társkeresőn, akár az életben), de szerintem ne fűzz hozzá sok reményt! Jó eséllyel nem fog visszajelölni, ha meg mégis, a szöveg, ne haragudj, de nagyon gáz, ciki, ha mindenképp akarsz valamit írni, sokkal semlegesebb legyen!
2022. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne tedd. Én most nagyon együtt tudok érezni ezzel, mi múlt héten találkoztunk is, csókolóztunk, de megijedtem tőle és a túl jól működő kémiától, így másnap inkább elküldtem. Azóta is kivagyok, folyamatosan bennem van, hogy ráírnék, visszasírnám magam. De nem fogom megtenni, ráülök a kezemre, elterelem a figyelmem, akármi, ha hónapokig ilyen állapotban leszek, akkor is. A méltóság igenis nagyon fontos, nem alázhatjuk meg magunkat. Ezzel a szöveggel abszolút azt tennéd. Főleg azok után, hogy ő ghostolt. Ne "fuss" utána.
2022. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne tedd. Felesleges.
2022. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as, te se vagy komplett, már ne haragudj, ez a másik véglet. Ha nem működött volna a kémia, akkor megtartod? Ha valóban ennyi történt, megijedtél (bár nem tudom, hány éves lehetsz, tinikoron túl ez durva), és azért küldted el, nem aláznád meg magad azzal, ha ráírnál, és elismernéd, hogy hülye voltál.


A kérdezőé viszont gáz helyzet, és semmilyen megkeresés nem indokolt. Ha még a srác próbálkozna nála, az is megfontolandó lenne, hogy adjon-e még egy esélyt.

2022. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Már tárgytalan, ő is fenn van Badoon, mint a Kérdezőé, azóta biztos találkozott más nővel, akár többel is. Nem tartom kizártnak, hogy a Kérdezőé is, és emiatt nem keresi már. Nehéz ezt elfogadni, sok idő, emellett szerintem kell, hogy jöjjön valaki, aki ugyanígy megfogja.
2022. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!