Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Urak, nektek számít egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak, nektek számít egy nőnek az illata?

Figyelt kérdés

Értem itt, hogy én pl.: sokszor egy illatot egy emberhez kötök és ha megérzem, eszembe jut.


Nektek fontos ilyen téren, hogy egy nőnek finom illata van?


2022. nov. 1. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
szeretem a hintőporos puniszagot.
2022. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan szinten, hogy kellemes illata legyen, de nem kell parfümöt se használnia feltétlenül.
2022. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de általában a legtöbb igényes nőnek kellemes az illata.
2022. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tehát vonzó az, ha finom parfümöt használ? És érzed mellette állva, hogy mindig finom illata van? Sokan megdícsértek már férfiak
2022. nov. 1. 20:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eléggé érzékeny az orrom.

Volt már rá példa , hogy idősebb nènin èreztem bomba illatot, arra is volt hogy randipartneremnek volt számomra nagyon taszító parfümje(pedig nem volt olcsó), de volt olyan is hogy egy számomra vonzó lánynak nem volt az illata "az esetem".


Szerintem tud dobni egy nőn egy finom parfüm, de minden férfinak más az ízlése.

2022. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha mellette 160 kiló, akkor nem számít semmit az illata.
2022. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Szeretem a savanyú lábszagot!
2022. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Köthető egy illat bizonyos emberhez és ha megérzed valahol ő jut róla eszedbe stb. Ilyesmi lehet, de egyébként nem kifejezetten fontos számomra. Ne legyen büdös:D
2022. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1× volt, hogy rákattantam egy nő illatára. Hosszabb ideje nincsenek barátaim, imserőseim, akikkel élőben találkoznék - igaz nem is akarnék -, így nem tudom, mennyire változtam azóta.
2022. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ember észreveszi természetesen, hogy finom illatú parfüm van épp valakin, időnként előfordul, hogy "Hú, ez milyen jó illatú!", de őszintén szólva egy sem maradt még meg az emlékezetemben.


Ellenben volt egy lány, akinek olyan jó természetes illata volt a bőrének, hogy erre máig emlékszem. Nem tudom leírni igazából, egyszerűen passzolt hozzám. (Csak ritkán használt parfümöt egyébként.)


Nekem túl sok, ha valakin mindig parfüm van, alkalomszerűen tartom illőnek. A bőr természetes illata nálam nagyobb jelentőségű.

2022. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!