Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "kor csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "kor csak szám "?

Figyelt kérdés

Véleményét kérek erről a bizonyos a kor csak szám!

Egy szituáció: egy fiatal-idős ember (30 és azon felül) mindene megvan, egy feleség aki mindent megtesz érte, gyereke van, háza, autója, pénze. De mégis más utat választ.

Pl egy 16-20 éves lányt.

Nem értem azt a mentalitást, hogy megéri kockáztatni ezt az egészet, amit elért az életben, egy valószínűleg ideiglenes/kihasználó kapcsolatért?


Én személy szerint nem nézném el ezt!


Vagy egy 30-35 éves pasas és egy 15-6 éves lány. Jóformán lánya lehetne.


A legtöbb esetben végül a megcsaló mindig lebukik.

Megéri elölről kezdeni mindent?

Egy ilyen kapcsolatot meddig lehet húzni?


Köszönöm a válaszokat, ha lehet teljes véleményt kérek :) előre köszönöm mégegyszer!



2022. nov. 3. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Valahogy 15 éves korom óta arra vágyom folyamatosan uogy egy nálam 10 évvel idősebbel legyen kapcsolatom.

És lehet elítélnek mert már akkor is fiatal voltam és mint tudjuk az én korosztályom nem azt mutatja, hogy stabil kapcsolatban meg lehetne maradni, viszont én mindig szerettem volna egy komoly kapcsolatot.

Hosszú időre tervezni.

Most vagyok 21 éves és még mindig erre vágyom, vagyis nem csak vágyom, hanem az érzelmeim így működnek.

Viszont a nálam 10 évves idősebb pasi nem választ pont amiatt mert még fiatal vagyok és nem gondolná hogy megmaradnék normálisan mellette és félelem miatt sosem lesz kapcsolat.

2022. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy másnak lehet, de én csak a saját korosztályommal vagyok hajlandó leállni és a feje tetejére állhat mindenki, akinek ez nen tetszik, akkor sem fogok ezen változtatni. És olyanban sem bíznék egy percig sem, aki előtte önmagánál sokkal fiatalabbak vagy sokkal idősebbek után kajtatott. Annak az embernek valami egészen más kell, mint amire én vágyom egy társkapcsolatban. Plusz engem ennek a problémakörnek az a része érint, amikor kivénhedt hapsik hiszik magukat megfelelőnek egy huszonéveshez, ebben meg már az is benne van, hogy rohadtul nem szexi, mikor egy hozzád képest rondább és igénytelenebb ember erőlteti rád magát. Még Henry Caville is korabelit választ, mert van esze, pedig ő jól néz ki és igényes, nem olyan, mint az átlag huszomévesmániás 40-50esek.


A pedofíliára direkt nem térek ki, az minden jó érzésű embernek megakad a torkán.



26n

2022. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Ja, a kor csak egy szám, a börtön meg csak egy szoba és ha a tini apja megfojt, az meg csak egy szoros ölelés. :D


Érdekesnek tartom, hogy ezeknek a patkányoknak addig jelent csak egy számot a kor, amíg fiatal lányokat basztathatnak. Mikor a velük egyidős vagy idősebb nőkről van szó, már egyből nem csak egy szám a kor.

2022. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez akárhogy is egy igazán komplex téma. A pedofília megint más. Vannak olyan férfiak akik még nem is töltötték be a 40 felüli életévét és 15-6 éves után járkálnak.
2022. nov. 3. 10:22
 5/15 A kérdező kommentje:

Ezt akárhogy is nézem nem jó. Hiába vagy 23 éves és bejössz egy 39-40 évesnek, ez sem kóser.

Nem értem, annyira nehéz a helyes korosztálynak megfelelő párt találni?

2022. nov. 3. 10:26
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Reszben igaz, reszben nem. De az altalanossagban elmondhato, hogy aki igy akar fiatalabb not beujitani maganak, na ott lesz leginkabb egy ordas hazugsag. Amikor mar ezzel KELL ervelni, mar megette a fene.
2022. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

#5 Én az egyes válaszoló vagyok, rengeteget változott a világ és én nehezen leszek szerelmes, de valahogy a saját korosztályomban nem érzem azt hogy érzelmeket tudnának belőlem kiváltani.

Én nem a szexet nézem első sorban, viszont úgy érzem hogy amire nekem szükségem van azt egy tőlem 10 évvel idősebb tudja azt nyújtani.

2022. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én 23 éves vagyok a párom 29 ez a laza 7 év normális. Hisz leírom, édesanyám 5 évvel idősebb apámnál és bőven elmúltak 50 évesek.
2022. nov. 3. 12:06
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

"Nem értem, annyira nehéz a helyes korosztálynak megfelelő párt találni?"


Általában nem. A többség korabelit preferál, legyen nő vagy férfi. Van egy hangos kisebbség, akitől személy szerint akkor sem akarnék semmit, ha épp korabeli lennék és korabelit keresne, de szerintem nem ők a mérvadók. A személyes tapasztalatom az, hogy nincs és nem is volt az ismeretségi körömben 6-7 évnél nagyobb korkülönbség a párok között. Maximum a mostani 60-as korosztályban, de fiatalokra abszolút nem jellemző.

2022. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Egy másik példát hozok. Egy ismerősöm, egy 36 éves pasas egy 14 éves kislánnyal csalta a feleséget, amíg ő külföldön dolgozott.

Ráadásul 2 gyermekes apa 4 éves kisfiú és egy 12 éves kislány.

2022. nov. 3. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!