Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "kor csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "kor csak szám "?

Figyelt kérdés

Véleményét kérek erről a bizonyos a kor csak szám!

Egy szituáció: egy fiatal-idős ember (30 és azon felül) mindene megvan, egy feleség aki mindent megtesz érte, gyereke van, háza, autója, pénze. De mégis más utat választ.

Pl egy 16-20 éves lányt.

Nem értem azt a mentalitást, hogy megéri kockáztatni ezt az egészet, amit elért az életben, egy valószínűleg ideiglenes/kihasználó kapcsolatért?


Én személy szerint nem nézném el ezt!


Vagy egy 30-35 éves pasas és egy 15-6 éves lány. Jóformán lánya lehetne.


A legtöbb esetben végül a megcsaló mindig lebukik.

Megéri elölről kezdeni mindent?

Egy ilyen kapcsolatot meddig lehet húzni?


Köszönöm a válaszokat, ha lehet teljes véleményt kérek :) előre köszönöm mégegyszer!



2022. nov. 3. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez már tényleg nagy korkülönbség és nem mindegy milyen helyzetben és mit akar egymástól a két fél.

De pl nálunk is szüleim között 10 év van.

Nem tudom hogy az miért probléma, ha más az értékrendem mint általában a korombelieknek és már komolyra vágyom, sőt lehet hihetetlennek tűnik, de szeretném tovább építgetni az életem normális körülmények között és nem játszadozni.

Aki pedig idősebb első alkalommal eltudja képzelni velem a kapcsolatot aztán mégse akar semmit.

Gondolom ezeket átgondolja és úgy dönt.

Viszont sokszor tapasztaltam már, hogy lelkileg olyat tudtam nyújtani számukra amit eddig nem kaptak meg egy velük egykorú nőtől.

2022. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

"Nem értem azt a mentalitást, hogy megéri kockáztatni ezt az egészet, amit elért az életben"

Nem tudni, erre vágyott-e ő maga.

Én nagyon sajnálom az ilyen embereket, akik így élnek és nem is értem, hogy jutottak odáig. Rengeteg barátom volt, akik mára családosak gyerekkel és SOHA az életben nem beszéltek nekem arról, leghalványabb jeleit sem mutatták, hogy ilyen életre vágynának.

Meg is vagyok rökönyödve rajtuk.

2022. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy mindenki maga dönti el, neki mi jön be.

A kívülállók csak annyit látnak, hogy a mocskos tróger, hát elhagyta a Gizit húsz év után, pedig milyen szép ülőgarnitúrájuk van... Szegény Gizi, igaz, otthon olyan, mint egy besavanyodott kiképzőtisut, de hát akkor is, őt nem lehet megcsalni, mert mi lesz, ha leugrik a negyedikről???!!!...

Szerintem mindenki sepregessen a saját háza táján, nyilván van mit.

2022. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sem volt, hogy mások udvarát söpörjem.

De! Az már beteges amit egyes férfiak/nők tesznek. Akárhogy is, bármilyen fellángolás, végül abszurd az egész.

Az sem stimmel, hogy 50 éves nő egy 20 évessel van( és még ilyen is van)


Egy bizonyos kortól - korig elmegy. De 16 éves egy majdnem 40 es férfivel?!

2022. nov. 4. 20:08
 15/15 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem meg csak az számít, hogy a kapcsolatban részt vevő két fél számára ez nem beteges, nyilván kivételek ez alól a kiskorúak.

Vállalom a nulla százalékot.

2022. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!