Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent egy nőnél, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy nőnél, ha engedi egy férfinak az érintéseket (pl. haj, hát, nyak)? Bejöhetek-e neki az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, valamelyest ismerjük egymást, de most volt először alkalmam arra, hogy hosszabb időt tölthessek vele kettesben (igaz, munka kapcsán, egy cégnél vagyunk, de helyileg máshol). Beszélgettünk egy keveset, viccelődtünk, kicsit csipkelődtem is vele (akadt egy picit pikánsabb beszólás is), és jókedvűen viselte, félig-meddig viccből említettem neki, hogy készítek neki valami kaját, aztán mondta is, hogy mit szeret. Ami viszont talán fontosabb, hogy engedte a testi kontaktust, pl. megérintettem a haját, a hátát, a nyakát, és többször is beleszőtte a mondókájába, hogy egyedül él (korábban is tudtam, hogy nincs barátja). Ezek alapján bejöhetek-e neki, és kezdeményezzek, vagy inkább hagyjam? Honnan lehet tudni, hogy az érintések intim dolognak minősültek-e nála, vagy csak haverkodásnak gondolta?

2022. nov. 3. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem tudom elképzelni azt a szituációt, hogy beszélgetés közben egy férfi megfogja a nyakamat... ☺️ De ha ez, amit leírtál, kevés a kezdeményezéshez, akkor mi elég?

Nyugodtan próbálkozz, ha valami miatt mégis hezitál (mert valami gixer mindig lehet, mondjuk pl. olyan típus, aki szeret figyelmet kicsikarni olyanokból is, akikkel úgy van, hogy nem rossz, de otthonra azért nem kéne), akkor sem taszítottad, ez biztos.

Ha még túlságosan bizonytalan vagy és izgulsz, akkor várj még ki pár ilyen beszélgetős helyzetet, hogy kicsit jobban megismerd, vagy több "jelet" kapj, ha van rá lehetőség.

2022. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: Sajátos helyzet volt, amikor megérintettem a nyakát, nem részletezném itt, de ha kíváncsi vagy, akkor privátban elmesélhetem a szituációt, ha írsz. Egyébként azért is vagyok bizonytalan, mert volt olyan esetem, amikor egy nő keményen adta a jeleket, aztán amikor kezdeményeztem, letagadta, hogy ő bármit is érzett volna irántam, szóval már nem tudom, hogy kinek/minek higgyek. Sajnos ritkán találkozunk, így valószínűleg nem sok hasonló helyzet adódik majd.
2022. nov. 3. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"volt olyan esetem, amikor egy nő keményen adta a jeleket, aztán amikor kezdeményeztem, letagadta, hogy ő bármit is érzett volna irántam"

Erről írtam, hogy mindig lehet gixer, soha senkinél nem garantált, hogy igent mond, akármennyire is úgy néz ki. Van, akinek szimplán olyan a természete, hogy a túlzott közvetlensége vonzalomnak tűnik, van aki csak tetszeni akar, de a pasit nem, van akinek tényleg tetszel, de megijed, mikor közeledni próbálsz. Én is mondtam nemet olyannak, akiért odáig voltam, de akkora playboynak tűnt, hogy nem mertem kezdeni vele, mert rettegtem attól, hogy kutyából nem lesz szalonna, és nem hiányzott a szívfájdalom, mert engem, a túlérzékenyt nagyon mélyre lök.

Legfeljebb akkor tudhatnád, hogy tényleg igent fog-e mondani, ha előre megkérdeznéd, hogy ha majd bepróbálkozol, igent fog-e mondani. Ez meg már ugye maga egy bepróbálkozás, csak béna :D. Szóval ne várj tökéletesen garantált lehetőségre, elég az, ha jónak tűnnek az esélyeid, szóval láthatóan nem berzenkedik tőled a lány, meg nem úgy áll a helyzet, hogy csak te nézted ki magadnak messziről, ő meg észre se vette, hogy élsz. Ha a szimpátia érezhetően megvan, és szokatlanul közel tudsz kerülni hozzá anélkül, hogy elhúzódna, akkor van esélyed az igenre. Kockázatot sajnos mindenképp kell vállalni.

2022. nov. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!