Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen abnormális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen abnormális érzéseim? Tegyek érte valamit?

Figyelt kérdés

Mindig kimosolyogtam azokat, akik neten esnek szerelembe. Aztán lassan 2 éve télen megismertem Őt. Chaten... felvette MSN-re. Hosszú, órákon át tartó, mindennapi beszélgetések voltak, tervezgetett találkák "ha majd melegebb lesz...". Egy sem jött össze... :) Először abszolút nem tetszett, mikor láttam róla képet, de aztán, ahogy egyre többet beszéltünk, egyre inkább bejött, aztán a szerelmes lettem (előtte már voltam egyszer az ÉLŐBEN, ez totál olyan érzés volt). Volt, hogy eltűnt hetekre, ilyenkor hihetetlenül szomorú voltam, vártam, sírtam... Aztán megint sokat beszéltünk, találkából tervezésnél tovább ismét nem jutottunk... Ezekből hosszú hónapok lettek, most pedig már egy év. :) Nincs MNS-en (nem tiltott le, csak nem jár fel), abszolút nem beszélünk, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Azóta volt 1 barátom, akit ugyan nem szerettem, de jó volt vele. Olyankor is hiányzott... Úgy szeretem, hiányzik, hogy még nem is láttam! Miért ezek az abnormális érzések?


Másik része, hogy erős 1 éven belül a városába költözök... Vajon találkozunk ott? (Győr)


L19


2010. szept. 28. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez megesik. Amit tenni tudsz, hogy esetleg találkoztok végre. Nekem is volt már ilyen.
2010. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És mit tettél?


Találkoznék vele boldogan, de nem tudok vele beszélni. :S

2010. szept. 28. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Iwiw-en nincs fönt?


Amúgy meg ne aggódj! normális amit érzel, még akkor is ha egy átverés az egész!


Nem ismered őt! Csak hiszed hogy tudod milyen is ő!


Ismered kb 10%-át, az agyad meg kipótolja a mardék 90-et idillikus romantikus képekkel! Olyan pasit csinálsz belőle a fejedben amilyenre vágysz, de ez köszönő viszonyban sincs a valósággal hidd el!!!


Ha megismernéd, hamar csalódnál vagy elszállna a varázs! Lehet hogy akit megismernél az tetszene, de tutira nem az lenne akibe te most szerelmes vagy!

2010. okt. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
00:02 jól mondja. Az ilyen esetek ráadásul elég gyakoriak. Élőben egész más egy ember. Nem tud smiley-k mögé bújni, nem tud visszatörölni.
2010. okt. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig én is így gondoltam, valamilyen szinten még ez nyugtatott is... Aztán lettek közös ismerőseink, sok minden kiderült, hogy milyen, nagyon sok rossz ROSSZ is kiderült, de ennek ellenére úgy érzem, hogy imádom mégis.. :SS
2010. okt. 5. 12:57
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy iwiwen is fent van meg fészen ismerősöm
2010. okt. 5. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 12:58


És iwiw-en sem érted el?


Hiába bizonygatod hogy szereted, attól még nem lesz más a helyzet, mint amit fentebb leírtam!

2010. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!