Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem érzéseim? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem érzéseim? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nemrég jöttem össze. Szeretjük egymást meg minden. Mikor hazajövök iskolából (oszt tásam). Mindig olyan érzésem van hogy hiányzik meg hogy elveszítem pedig minden flottul megy szerintem. Valaki tud erre valamit mert egyre intenzívebben hiányzik minden nap ahogy hazamegyek vagy ez lenne a szerelem? Lehet az hatással erre hogy mióta vele vagyok leálltam az önkielégítéssel?
2011. jan. 4. 18:09
 1/3 A kérdező kommentje:
14/f (én)
2011. jan. 4. 18:10
 2/3 anonim válasza:
mivel még csak 14 éves vagy ezért nem hiszem hogy szexre kerül sor ezért maszturbálj csak, amugy meg szerelmes vagy.
2011. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez a szerelem.lehet hogy hatással van,bár sz.tem nem azzal hiányzik,hanem a szíveddel:D
2011. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!