Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért blokkolt le messengeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért blokkolt le messengeren , most látom ,hogy újra "elérhető"?

Figyelt kérdés
Szakítottam vele kb. 4 hónapja,mivel olyan egézségügyi problémáim lettek ,amit tőle kaphattam el kizárólag ,mivel mással nem feküdtem össze,így sanszos volt a dolog ! közöltem vele a dolgot szakítás után ,mondtam legyen olyan kedves és nézesse meg magát ... oké igy úgy amúgy,nagyon normálisan beszéltem vele,utána mint akit teljesen elvágtak fröcsögött ,biztos nekem vn nem bajom meg minden ...(érdekes sose volt ilyen,konkrétan az orvosom közölte ,hogy igen,nemi úton szedtem össze az úriembertől ), ezek után láttam egyáltalán nem volt elérhető messengeren,nem is volta amit utoljára írtam,el is tűnt az ismerőseim közül,de nem tiltotta a fb.- oldalam !!!! Tegnap egyik barátomnak akarok küldeni valamit és látom ismét ott van közte. Ez mire jó egy 40 éves férf,mért viselkedik úgy mint egy gyerek ? Miért oldott akkor fel ? ÉÉn nem fogom keresni,csak nem értem az okát !! N32
2022. nov. 6. 08:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
nem pörög az agyam rajta ,ccsak nem tudom hova tenni ... nem érdeklem és még akkor is nekem esett ,akkor minek oldott fel ? miért nem hagyott úgy ? Remélem nem fog ismét támadni ...
2022. nov. 6. 08:36
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Te szakítottál. Miért foglalkozol még mindig vele? Olyan sok jó és szép ember és dolog van a világon!
2022. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Persze, nyilván nem pörögsz rajta, csak kérdést teszel fel róla...

Amivel nincs baj, de hoztál egy döntést, aminek ez a következménye.

Én azt tettem volna, hogy utána járok, véletlenül nem-e az életmódom, táplálkozásom az oka az intim gondoknak, nekem például volt ilyen, már gyerekként is, amikor még közöm sem volt senkihez (pl. : Candidiázis).

Nekem is rosszul esett volna, ha bizonyíték nélkül a fejemhez vágja, hogy,, miattad vagyok beteg"...

Persze nem ismerem az illetőt, sem a múltját, ezt neked kell tudnod. Ha alapból voltak gondjaitok, lehet, hogy nem véletlenül cselekedtél így, de az is lehet, hogy meg lehetett volna beszélni.

Most már teljesen mindegy, ez a kapcsolat velejéig megromlott. Ha tiltott, ha feloldott...

2022. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyébként értem én, hogy az orvos ezt és ezt mondta, de igazából neked kell tisztázni magadban, ez mennyire lehetett valós. Esetleg megcsalt valaha?

Utolsó válaszoló vagyok.

2022. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Dobtad vege pont. Ne zalkasd ezek után !!
2022. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5---- é nem zaklattam látom értelmezni se tudod ..iq bajnok lehetsz !!!!!

4--- látom neked se megy akkor le írom érthetőbben csak neled és csak ma !!!! SOHA NEM VOLT ILYEN PROBLÉMÁM EGYIK EXXEMMEL SE CSAK VELE !! UGYAN ÚGY ESZEK ÉVEK ÓTA MELLESLEG !!!!! MIKOR NYÁRON ÖSSZE GABAJODTUNK ISMÉT UTÁNA KÖZÖLTE 1,5 -2 HÓNAPJA JÁROGAT ÖSSZE VALAKIVEL ... SANSZOS NEM ? HU HALLOD... NAGYON NEHEZEN MEGY LÁTOM

2022. nov. 6. 11:32
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Neked is volt már vagy 10 kapcsolatod..
2022. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7---32 Vagyok .... SANSZOS :)))))))
2022. nov. 6. 11:58
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Szakítottál, el kaptál valamit. Doki megvolt, exednek szóltál és ennyi.

Lehet ideiglenesem tiltotta a saját profilját.

Meg azt írod, h nem tiltotta az oldalad utanna meg miért oldott fel?

Persze, h nem érti az ember, egy zagyvasz.

Lépj túl rajt, ne foglalkozz vele és kész.

N 30

2022. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 látom nagyot akartál mondani,de értelmezni egy általános iskolai szöveg értés nem ment ,,,, oké .. :)))))))
2022. nov. 6. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!