Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki felvilágosítana egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki felvilágosítana egy kicsit?

Figyelt kérdés
Exemmel nagyon csúnyán váltunk el,közöltem vele menjen el kezeltesse magát,mivel onnan jöttem rá ,hogy megcsalt (nemi baj) .erre még neki állt feljebb,napokig szürke üres karikában volt messengeren a nyíl ...szerintem blokkolt ... el is tűnt,hónapokig nem láttam a messenger "profilját" ahol küldeni akartam egy posztot ... ma megjelent ,nem vagyunk ismerősök,mivel töröltem ,nem látom mikor volt elérhető utoljára de látom ,hogy ott van ismét a többiek között. Ez most mi a fene ? Nagyon nem vagyok se fb ,se messenger guru ,szóval bocsika ... de nagy segítség lenne most nekem !!! A normális,értelmes válaszokat előre is köszönöm szépen !!! n30
2022. nov. 6. 18:01
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mucus, kapjàl be egy leszarom tablettàt. Esedékessé vàlt, véleményem szerint.
2022. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Fel volt függesztve, de most nincs, ezért látod ismét. De ez miért lényeges?
2022. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!