Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt köztetek valakinek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt köztetek valakinek olyan szeretője aki nem akart csókolózni?

Figyelt kérdés
Az indok az volt, hogy nehogy bele szeressek. Ma lett elegem.
2022. nov. 8. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Én sem szeretek csókolózni. Szájra-puszi teljesen elég.

Az indok annyi, hogy nem látom értelmét az ilyen jellegű nyalakodásnak. De biztos vagyok benne, hogy a többség nagyon élvezi, de máshogy vagyunk összerakva.

2022. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én rendszeresen mosom a fogamat, ezért szívesen csókolóznak velem.
2022. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradt volna sokáig szerető. A csókolózás nálam ugyanúgy hozzátartozik, és semmi köze érzelmekhez.
2022. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok csókolózós típus csak a kaocsolatok elején, de nem vetitem a másikra hogy őt hozzam ki hibásnak ez niatt, ilyenkor már szimplán nem érzem azt ami a csókhoz kéne, max ittasan még visszahozható de ennyi
2022. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. Értettem a célzást, de elárulom hogy mosok fogat naponta többször és nincs rossz fogam, nem vagyok igénytelen disznó.
2022. nov. 8. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok helyről hallottam már olyat, hogy csak kapcsolatban csókolóznak, ha szerelmesek. Ez van.
2022. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szerető, mert szinglik voltunk, de barátság extrákkal kapcsolatomban volt ilyen. Szexnél mondjuk volt csók, de akkor is 1 max 2, előtte utána nem lehetett, szóvá tettem, mondta hogy nem és kész... Ok. Aztán volt másik ilyen jellegű kapcsolatom ott kézen fogva sétáltunk és voltak csak úgy csókok is. Úgyhogy szerintem jogosan van eleged. De akkor sem támogatom, hogy szeretője legyen bárkinek is.
2022. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!