Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akivel nem volt olyan jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel nem volt olyan jó csókolózni, azzal szexnél sem volt meg az összhang?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Akit nem kívánok, rossz még csókolózni is vele, azzal, miért is szexeljek??
2018. jan. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát valahogy úgy, de nem kizárólagosan...
2018. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt már fordítva is. A csók köztünk nagyon jó volt, de a szex harmatgyenge...
2018. jan. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítólag összefügg a kettő, bár én nem tapasztaltam sosem. Inkább a kérdés az szerintem, hogy mikor megcsókol, akkor mennyire szenvedélyes, mert ha az, akkor szexben is az.
2018. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi összefüggés.

Volt olyan párom aki gyakorlatilag nem tudott csókolózni, szörnyű volt.

Szex terén viszont.... hú... nem lesz még egy olyan az életben, abban biztos vagyok. Utolérhetetlenül jó!

2018. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!