Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem normális az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem normális az ha valaki huszonéves és nem volt nővel, de még csókolozni sem csókolózott?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert a többséget már korábban is foglalkoztatja a szexualitás, és keresik az ilyen tapasztalatokat. Ezért ha valaki nem ilyen és nem érdekli ez a téma, az eltér a többségtől és ezért kinézik. Ha meg érdekli csak nem jött neki össze, akkor arra gondolhatnak mások, hogy valami problémája van ami miatt szociálisan alkalmatlan ilyen téren.
2017. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, de ez attól is függ, hogy az illető hogyan néz ki. Ha külsőre semmi baj nincs vele (175-nél magasabb, nem kórosan sovány vagy kövér és nem visszataszítóan ronda), akkor szerintem nem normális, mert az azt jelenti, hogy mentálisan/hormonálisan van vele valami gebasz ami normál esetben kezelésre szorulna. És biztos lesz olyan, aki azt fogja írni, hogy még nem volt késztetése arra, hogy akárkivel összejöjjön és nem hiányzik neki a kapcsolat. Ez pedig szintén abból a szempontból nem normális, hogy huszonévesen egy átlag pasi felrobban a hormonoktól.
2017. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert a huszonévesek elsöprő többségére nem ez a jellemző, hanem a fordítottja.

És hát szerinted nálunk a járművel az út bal oldalán közlekedni az egy normális tevékenység?

2017. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet bunkó, felszínes, előítéletes vagyok, de szerintem ez mindig azt jelenti, hogy valami nem stimmel vele. Pláne akkor, ha amúgy lett volna rá igénye, de nem jött neki össze. Azért szerintem az első csók a legtöbb embernek tini korában megesik, még ha ebből nem is lesz szex vagy kapcsolat. Ez egy olyan dolog, ami szerintem minden normális ember fiatal korához hozzátartozik. Persze az sem mindegy, hogy mit értünk huszonéves alatt. Mert ide tartozik a 20 meg a 29 éves is.
2017. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4: Azért légyszi szállj már le a földre és álszent módon ne állítsd be úgy a világot, mintha az egy cukormázas tündérmese lenne, ahol mindenkinek adva van a lehetőség egy barátnőre, akibe kompromisszumok nélkül szerelmes lehet.

Ezekről a pasikról bárki simán elképzelné, hogy huszonévesen is szüzek maradtak:

[link]

[link]

[link]

A való életben rengeteg ezeknél furább alakot lehet látni, akik mégcsak nem is programozók vagy színészek (3. illetve 1. pasi), hanem tök átlagos srácok, akiket a nők 99%-a bottal sem piszkálna meg. Én is hasonló arcvonású vagyok, mint a 3. pasi (csak pár szinttel jobb képűbb), de emellett alacsony, sovány vagyok és sosem csattant még el egy csók sem, pedig már a másoddiplomámat csinálom és a karrieremben is sikeres vagyok.

Sokszor azt érzem, hogy azok a csajok, akikkel kegyes volt a természet, azoknak gőzük sincs arról, hogy a rossz génekkel rendelkező pasiknak milyen iszonyatos nagy nehézséget jelent egy szimpla közeledést is összehozni egy csajjal. Szerintem konkrétan neked fogalmad sincs, hogy milyen a ronda/alacsony/sovány pasik élete.

2017. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Látod, Noblesse Oblige, az ilyen kérdésekről beszéltem. :)
2017. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Annyira ari ahogy elképzelitek, hogy nektek születésetek által alanyi jogon nem jár egy csöppnyi boldogság az ellenkező nemmel kapcsolatosan :))


14 évesen voltam lánykával először, így minden téren, 165 cm vagyok, kb akkor is annyi voltam, elég vékony, az arcom talán "aranyos", (szerintem kib***ott helyes vagyok), de mondjuk átlagosnak. A magasságom ofc néha probléma, viszont alapjáraton be sem jönnek a magas lánykák.

A lényeg annyi, ha magadra öntesz valami értelmes stilust (mondjuk megnézel egy "ratyi" srácot, akit te annyira utálsz, mert neki több dolog jut, persze ezt te csak belül érzed és nem akarod elhinni igazából), egy icipici magabiztosságot ami kezdésként egy "amíg kommunikál velem, simán meglehet"-ben is megnyilvánulhat. Természetesen az önsajnálatot teljesen el kell felejteni, mert tényleg anyukádon kívül az összes ember telibesz*rja hogy mennyire rossz neked.

Aztán láss csodát, 10-ből 8 lányka a te kis micsodádat akarja majd az egyetemről :))


20f.

2017. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"A lényeg annyi, ha magadra öntesz valami értelmes stilust (mondjuk megnézel egy "ratyi" srácot..."


Nno, igen... pont egy ratyitól kell a férfiasságot "eltanulni", és akkor minden über lesz a csajokkal.


Ja, nem!

2017. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5-ös


A harmadik képen lévő srác fejre egyáltalán nem ronda. (Legfeljebb egy kicsit azért gyúrhatna. Az ugyanis ráfér.)

2017. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek máshogy alakul az élete
2017. okt. 14. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!