Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik netes Társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik netes Társkeresőn érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 40-en túl vagyok, szóval nem a fiataloknak szóló oldalak érdekelnek, nem az 1-2 éjszakás kalandok. A Love, Első találkozás, Randivonal, Párom és más pénzlehúzós oldalak kizárva.

2022. nov. 9. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Igazából ha nő vagy, mindenhol csak ingyen szexre kellenél. A férfiak 75%-a házas vagy párkapcsolatban van, de ezt nem fogják előre közölni. A fiatalabbak milf meg cougar mániások, kizárólag csak a szex hajtja őket. Értelmes, jóképű, amolyan igazi férfira ne is várj, aki szingli, azoknak a 90%-a defektes idióta. Tapasztalat. Sajnos ez is csak később derül majd ki. A jobbra balra húzogatós appok meg nem az ismerkedésről szólnak, hanem hogy a fotód tetszik-e a másiknak, de azok is a szexre hajtanak.


Akkor van szerencséd, ha a való életben megismerkedsz valakivel.

2022. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Semelyiken! Élőben sokkal célszerűbb, érdemesebb, és még ingyen is van. Boltban, piacon, múzeumban, buszon, bárhol ahol emberek vannak. Igen, sok foglalt lesz közülük, ez a társkeresőkön nézelődőkre is elmondható. Viszont élőben kevesebb a kamuzás, mivel egyből látod a másikat.
2022. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. És sajna ugyan ez a tapasztalatom. :( Azért kérdeztem, hogy talán, valahol akad még normális társker oldal. Élőben nem igazán van lehetőségem, mert mindig rohanok. Bár ez nem kifogás.
2022. nov. 9. 21:24
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
nem akarok hülyeséget mondani, de asszem anyum 45 évesen a Badoon talált magának valakit pár éve, a kezdeti nehézségek után a mai napig is együtt vannak
2022. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
A sok lepontozó királynő akinek valójában gőze sincs a netes társkeresőkről 40 felett, indokolja már meg értelmes módon a lepontozást! Ja, értem, hogy a nőkről csúnyát mondtam. Vagyis nem, csak hogy a nők szexre kellenek túlnyomó részt a társkeresőkön? Ez most új volt nektek? Akkor hajrá, tapasztaljátok meg!
2022. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

ilyen társkeresőkön úgy is csak rosszabbnál rosszabbakba fogsz belefutni. Egyes elméletek szerint pont akkor jön egy rendes, igazi társ, amikor nem akarod az egészet. Ez már kicsit ezotéria tudom, de annyi logika, vagy igazság van benne, hogy ha elfogadod hogy nincs senkid, és nincs is rá szükséged, akkor egymagad is egy egész embert alkotsz, nem leszel egy fél ember akinek KELL egy másik hogy kiegészítse és így legyen egy teljes fél, mert amúgy meg úgy is csak az lesz belőle hogy rátelepszel, vagy át akarod majd a saját ízlésedre alakítani, vagy alapból sok lesz a tulajdonságbeli eltérés és egy semmilyen kapcsolat lesz... Ha meg te mint egy teljes ember éldegélsz, és jön mondjuk egy számodra tökéletes személy, akkor teljes harmónia és békesség lesz köztetek, és ez a hosszú párkapcsolat titka.


Gondold meg... tényleg annyira kell valaki hogy jobban érezd magad? Mert akkor itt elég nagy gondok vannak, és örök életedre ez a szenvedés vár rád.

2022. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6os, de teljes ember vagyok.

Kerek egész.

Szenvedni az szenved, aki mindenáron AKAR társat, s nem az, aki igy, vagy úgy megadja magának a lehetőséget, hogy rá találjanak.😉

2022. nov. 9. 22:33
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Facebook tarskereso
2022. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én próbáltam 30felettiként Badoo,FB társkeresőt is de komoly jelölteket nem találtam.

33/F

2022. nov. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 42 éves férfi vagyok. A netes tàrskereséshez kötél idegek kellenek. Online is rengeteg a mentálisan sérült és beteg ember. Nem csak férfiban hanem nőkben is. Van esély rá de minimális hogy egy normálisat fogj ki. Az èletben történő keresésnek csak egy előnye van ott azonnal látod a másikat. Más nincs. Ugyanazok az emberek vannak online is mint az életben. Baromi nehéz lesz. Az első pár borzasztó randi után sokan feladják. Na meg az is van hogy bármelyik tàrskeresőn kb 10x annyi pasi van mint nő. És a normálisak egész egyszerűen elvesznek a tömegben. Hiába vagy intelligens művelt és normális a 100. idióta után a nő már téged is idiótának fog gondolni.
2022. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!