Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen társkereső vagy chat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkereső vagy chat oldalon érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igazából egyiken sem.
2016. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyiken sem. Csak hülye frusztrált emberek ismerkednek ott!
2016. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
A társkereső még hagyján, de chaten... Azt felejtsd el, ott minősíthetetlen emberek szoktak lenni!
2016. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindkettõnek megvannak a maga hátulütõi.
2016. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A chatről is alakult ki egyszer komoly kapcsolatom. Amúgy jó lenne ha a kérdésre válaszolnátok.
2016. ápr. 13. 10:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért eddig mire válaszoltunk?

Most attól, hogy nem preferáljuk egyiket sem, a témával kapcsolatosan válaszoltunk.

2016. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy ti preferáljátok vagy sem.
2016. ápr. 13. 11:03
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
#7 Annyi eszed sincs mint egy szál fogselyemnek. Kérdezted hogy milyen társkeresőn vagy chat-en érdemes ismerkedni. Mindenki egyöntetűen azt mondta hogy egyiken sem. Mit nem értesz ezen?
2016. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem osztom azt a nézetet, hogy a netes társkeresők rosszak. Kb 1 évig tök jól szórakoztam ott.

Egyébként jelenlegi kapcsolatom is onnan van, több mint egy éve.

Szerintem attól függ, hogyan fogod fel?!

Nem szabad túl komolyan venni, nagyon sok pasi és nő is csak sex miatt fent, nem gondolják komolyan. Én mondjuk nem ezek közé tartozom, de persze semmi jónak nem vagyok az elrontója sem :)

Viszont nagyon sokat randiztam és beszélgettem, és rengeteg érdekes dolgot meg tudtam az emberekről. Nagyon szórakoztató volt. Aztán úgyis kialakul, van akivel csak egyszer találkoztunk, mert nem jött be a dolog. Nekem pozitív tapasztalataim vannak, jó fej embereket ismertem meg, és csak azért nem alakult ki kapcsolat, mert nem ugyanazt akartuk, vagy valami más körülmény miatt.

Persze sok ott is a hülye, mint mindenhol...

Ezeket ki kell szűrni. Találkozás előtt mindig sokat beszélgetni, és több fényképet kérni, minél többet kérdezni, sokat megtudni, olvasni a szavak mögött.

Egy jó tanács: nős pasiknak ne dőlj be! :)

Én nagyon élveztem ezt az időszakot! Jó móka volt!

2016. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt.
2016. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!