Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én voltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én voltam a rossz?(hosszú lesz, előre is bocsi)

Figyelt kérdés
Pár hónap után összevesztünk és szakítottunk, onnantól az egész egy katyvasszá változott. Megbeszéltük hogy barátok maradunk, ami hamar átcsapott barátok extrákkal kapcsolatba. Utána bejelentette nekem hogy találkozott egy sráccal és fülig szerelmes belé. Elengedtem a dolgot, ismerkedtem másokkal. Majd másfél évre rá közölte hogy szerelmes belém, nagyon kíván, stb, és hát történt ami történt. 3 hétre rá közölte, hogy még mindig szereti a barátját és visszament hozzá. Itt még nagy nehezen lenyeltem... Aztán rá még egy évre mikor kettesben voltunk elkezdtünk flörtölni, és hát... igen. Bevallotta hogy még mindig szerelmes belém, mennyit jelentek neki, stb stb. Utána kezdett elhidegülni, majd konkrétan köddé vált hetekre. Mikor végre hajlandó volt újra szóbaállni velem, közölte, hogy mennyire szerelmes ebbe a srácba akit most ismert meg. Na itt eltört bennem valami és kiosztottam, hogy egész eddig úgy adta elő hogy hú de belém van zúgva, az én karjaimba rohangált, most meg közli velem hogy lecseréli a pasiját valaki másra akit pár napja(!) ismert meg. Tehát nyugodtan összejöhetett volna velem is, mert ezek szerint mégsem akkora dilemma ez, csak nem akart. Erre megkaptam, hogy mekkora rohadék vagyok, én végig csak nyáladzottam rá és azt vártam mikor jöhetek össze vele, ő meg barátként tekintett rám! És azóta nem beszél velem.

2022. nov. 9. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyikőtök a nagyobb hülye. Te, hogy még szóba állsz vele az első után, vagy ő akinek mindegy csak farok legyen rajta?
2022. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Hat ez úgy gaz, ahogy van. Egy pár hónapos kapcsolatocska miatt evening így nyuglodni…tényleg nem volt jobb dolgotok?
2022. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Oh te jó ég... Sok ostoba, féleszű, kétbalkezes, ösztönlényszerű képződmény rohangál a Földön, de ti ketten biztosan közéjük tartoztok...
2022. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!