Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítsak vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsak vissza egy olyan palit aki kicsit sem jön be?

Figyelt kérdés
Van egy pali az egyetemen aki időnként keresi a társaságom, de finoman szólva nem egy szépfiú. Szoktunk dumálni, és már elhívott kávézni is, amire azt mondtam hogy nem érek rá akkor. Értékelem hogy kedvesen próbálkozik, de már kezd fárasztó lenni, és már uncsi. Hogyan rázzam le úgy hogy ne sértődjön meg? Még nem udvarolt olyan pali aki kicsit se tetszett. Csajok ti hogy csinálnátok?

2022. nov. 11. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem is fognak neked.. nem vagy annyira szep, a szinteden levoket utasitod el..
2022. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Mond neki, hogy van párod. Ez általában mindig használ, és veszik a lapot.
2022. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Működhet a "van barátom" válasz is, de minek hazudni?

Egy normálisan előadott, "köszönöm, de nem szeretnék veled kávézni" pont megteszi.

2022. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3


Megmondanám neki legszívesebben, de mit mondok ha megkérdezi az okát? Azt mégse mondhatom hogy "bocs de nem tartalak elég jó pasinak".

2022. nov. 11. 14:08
 5/12 anonim ***** válasza:

1) messengeren Semlegesen válaszolgass neki és ritkán. Majd ignoráld teljesen. Való életben próbáld kerülni, max pár percre állj le vele, pár szót váltsatok, majd siess a dolgodra.


2) beszélgessetek ugyan annyit, mind messengeren, mind személyesen. Akár menj is el vele kávézni, viszont hozz fel olyan dolgokat, amiből leszűri, hogy nem kell neked. Beszélj neki pasikról, mond hogy mennyire jól esne egy dugás, stb. Nyilván hangsúlyozd ki, hogy nem vele.



Ez csak pár tapasztalat volt, amiket átéltem. Igaz velük én rendszeresen beszéltem és/vagy találkoztam is. Az hogy ő csak időnként keres, szerintem ahhoz elég lesz az ignorálás messengeren, hogy lekopjon teljesen rolad.

2022. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4


Ez nem mondja az ember, persze.

Helyette valami olyasmit, ami nem bántó, de igaz. Például:

"Nem szoktam távoli ismerősökkel kávézni, nehogy félreértês legyen belőle."


Amíg fut ezen információ feldolgozása (várhatóan nem lesz túl gyors), addig lesz alkalmad elköszönni és lelépni.

2022. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Megmondanám neki legszívesebben, de mit mondok ha megkérdezi az okát?"


Nem vagy köteles indokolni.

2022. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amikor tesz valami szivesseget akkor "köszi hkgy ilyen jó barát vagy"
2022. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Fiatal vagy. .. majd 5-8 ev mulva fogod banni.
2022. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem lehet neki az igazat mondani? : Ne haragudj, de nincs kedvem hozzá. Vagy: Oké, de ugye tudod, hogy ez csak egy kávé? Nem akarok tőled semmit.

Durva, az igaz, de egyértelmű és őszinte. Nem kerülsz vele hazugság spirálba, nem feszengsz, hogy legközelebb vajon mit találj ki.

2022. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!