Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valakivel alakulna valami, az lesz a vége, hogy kitörölnek a közösségi felületekről?

Figyelt kérdés

2 hónap alatt 2x fordult ez elő. Szerintem a baj nem velem van, mert egy 5 éves kapcsolatot zártam le nem rég, ráadásul a kinézetemre sincs panasz. Na de visszatérve a témához, az egyik eset azért történt, mert a srác visszaszaladt az exéhez, aki nem bírta elviselni, hogy kavartunk, ezért megkérte, hogy töröljön engem mindenhonnan, ő meg rögtön engedelmeskedett. Oké, ez még érthető úgy valamennyire (mondjuk jó papucs hozzáállás, de ez most mindegy), a másik eset előtt viszont értetlenül állok. Azzal a sráccal nem kavartam, semmi sem történt köztünk, konkrétan pár napot beszélgettünk csak és ennyi, viszont ő meg ismeri az exem, akivel én szakítottam, szóval rá hivatkozva nem akart tőlem semmit. Ez történt nyár végén, azóta nem is beszéltünk, csak néha belájkoltam az instasztorijait, és pont tegnap miután belájkoltam az egyiket kikövetett, kb mint egy jelzés, hogy kopjak le. Vettem a lapot, nyilván kikövettem én is. Esküszöm mintha valami átok szállt volna rám a szakítás miatt.. Már várom, hogy a következő pasi, akivel alakulhatna valami mikor fog szó nélkül kitörölni mindenhonnan.🙃

Én vagyok ennyire szerencsétlen, vagy manapság ez a módi? Miért van ez?



2022. nov. 11. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekelnek a kikövetések, törlések?

Az lehet a jó ebben, hogy aki marad, az talán tényleg marad.

2022. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az egyik egy csaj miatt kovetett ki.

A másik az exedtől tart valszeg.


A dolgaik tőled fuggetlenek.

Egyik az exétol nem szabadul lelkileg, a másik meg a csajok exeit nézi.

2022. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 jogos a kérdés. Azért érdekel, mert én egyikkel se bántam volna így, ezért nem esik túl jól.

#2 köszönöm, kicsit jobban érzem magam.:)

2022. nov. 11. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:

A másik srácnak miért lájkoltad be utána is a sztorijait, amikor előtte tudatta veled, hogy nem akar tőled semmit se?

Miért aláztad meg magad azzal, hogy ezután is futottál utána?

Írtad, hogy a kinézetedre nincs panasz, szóval így nem értem, hogy mire fel tartod magad szerencsétlennek.

Én se futok egy olyan lány után, aki kijelenteni, hogy nem akar tőlem semmit. Szar érzés persze ez, hogy tudjuk magunkat tartani ahhoz, hogy ne írjunk utána nekik, meg hogy véletlenül se jusson az eszünkbe rápillantani a profiljaikra egyetlen másodpercre se.

2022. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 szerintem nem aláztam meg magam azzal, hogy beszivztem pár sztoriját. Ez 3x fordult elő összesen. Igazából ez is azért, mert abban állapodtunk meg, hogy a beszélgetést abbahagyjuk az exem miatt, de egymás sztorijaira reagálunk. Ehhez képest nem is reagáltam, csak párat besziveztem. Utólag már látom, hogy nem kellett volna, mert tényleg azt a hatást keltette, hogy én futottam utána.. tényleg szánalmas vagyok.
2022. nov. 11. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 Bocsi, egy kicsit erős volt ez a megalázás kifejezés. Az utána futottál jobb szó erre amit írtál.

Gondolom insta-n bőven kaphatsz más srácoktól üzeneteket nem?

2022. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 semmi baj, ha ez is lenne a véleményed tiszteletben tartom.:)

Igen, elég sokan írnak, viszont nem szeretek idegenekkel ismerkedni, a kérdésben szereplő férfiakat pedig személyesen is ismerem. Ismerőseim nem nagyon szoktak írni, max elvétve 1-1, viszont 99%-ban érdektelen vagyok feléjük.

2022. nov. 11. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Idegenekkel azért nem szeretsz ismerkedni, mert nagyon bizalmatlan vagy velük kapcsolatban, vagy volt már ezzel kapcsolatban egy kellemetlen élményed?
2022. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 nincs semmi rossz tapasztalatom, szimplán csak kell nekem a személyes ismertség, hogy kialakuljon a vonzalom.:) Legalábbis eddig csak így jött össze nekem, pl neten sosem sikerült ismerkedni, meg nem is nagyon akartam, pl Tinderen.
2022. nov. 11. 16:37
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Hát igen, az valóban szerencsésebb, ha már előtte tudjuk, hogy kiről is van szó valójában. Mert addig, ameddig pl neten valakiről képeket látunk, az egy dolog, de az igazi varázs személyesen jöhet el, amikor valójában szembesülünk a másik személy megjelenésével, kisugárzásával és persze a hangjával.
2022. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!