Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok lemondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok lemondani arról, hogy más nőkkel is kalandozzak ha úgy adódik a helyzet?

Figyelt kérdés
24 vagyok, van valaki az életembe, akivel tényleg le tudnám élni az életem. Nem vagyok vele még kapcsolatban, bonyolult a helyzet de ő is meg én is ezt akarjuk és ha vele leszek nem akarom megcsalni vagy megbántani. De valahogy nem tudok lemondani arról ha más nővel is lefeküdhetek. Ilyen kihagyott lehetőség érzése van.

2022. nov. 11. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vagy érett egy kapcsolatra, ennyi.

Így ne is vágj bele, semmi értelme.

2022. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem szereted eléggé a másikat vagy csak ebben az etszakaszban neked nem való a kapcsolat
2022. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Mert vagy nem szereted elégge a masikat, vagy es mert patkány vagy! Nem azert mert kalandozol, hanem mert nem mondod el a nődnek
2022. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha annyira oda lennél érte, tekintve hogy még össze se jöttetek, nem hiszem hogy azon gondolkoznál, hogy jaj de kár, hogy mással nem feküdhetsz majd le. Csak simán kényelmes vele. Ennyi.


Ugyanitt megjegyzem, ha már most ilyen lemondást érzel, akkor az később csak erősödni fog. Szóval ha ez a vágyad, akkor minek akarsz vele kapcsolatot?


Jól (őszintén) válaszolj magadnak, mert így is, így is le fogsz mondani valamiről, akárhogy is döntesz..

2022. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi már együtt voltunk 4 évig, most 2 éve nincs semmi. De nem tudjuk elfelejteni egymást. Neki is volt mas baratja, nekem is volt pár kapcsolatom azota, de egyik se olyan.
2022. nov. 12. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!