Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mi a véleményetek arról, hogy hamarosan megváltozhat ez domináns helyzet a nők részéről amit a média sugároz az utóbbi években?

Figyelt kérdés

Sztetek lehet e olyan nehéz világ hogy nem tudtok férfi nélkül élni, megélni,életben maradni?

Véleményem szerint nagyon hamar ilyen világ lesz.

Kíváncsi vagyok a nagy feministák véleményére is.

És köszönöm a valaszaitokat.



2022. júl. 27. 12:01
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ez ilyen egyoldalú szerintem. A férfi sem fog tudni megélni a nő nélkül és a nő sem a férfi nélkül, de a leginkább elképzelhető hogy még együttes erővel is éhen fognak pusztulni.
2022. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Ez sanszos:)


Bár a kérdés inkább arra keres választ, hogy ezt hogy élik meg majd azok a nők akik idéző jelben a férfiak fejére nőttek?

A média sugallatára.

2022. júl. 27. 12:37
 3/44 anonim ***** válasza:
79%

Nem értelmezhetö a kérdésed.

Eddig is meg tudtam élni "egy férfi" nélkül, ezután is megy, ha itt lenne valaki a nyakamon, attól miért lennék könnyebb helyzetben?

2022. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
75%
A macskám az egyetlen férfi, aki nélkül nem tudnék élni.
2022. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%

Miért is lenne szükségem ilyen lúzerekre, mint te, akik burkoltan életképtelen selejtnek tartanak ismeretlenül is? És ehhez nem kell feministának lenni (vagyis hát ha szerinted az is annak számít, aki nem többlet- hanem ugyanannyi jogot akar a nőknek, akkor az vagyok).

Ha a teljes szinten kiszolgált, eltartott nőkre gondolsz, akik soha egy percet sem dolgoztak és még a háztartást is más vezette, na nekik nehéz lehet.

2022. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Egy gazdaságilag összeomlott világban netán háborúban hogyan képzeled a jövőt?

Egyedül?

Akkor is igy vered a nyálad?

2022. júl. 27. 13:42
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyedül vagy egy barátokból álló csoportban, ahová nem a kromoszómák alapján megy a felvétel.
2022. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Hetero létemre én nem szeretnék ilyen emberrel egy csoportba.

Miért nem egyedül oldod meg?

Hol az önállóság?

2022. júl. 27. 14:01
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Második opció volt, hogyha nem tűnt volna fel, az elsőnek az egyedül írtam... "-.-

Másrészt az ember közösségi lény, nem kell fedezőpartnerekre korlátozni a szociális életet pusztán azért, mert kitör az apokalipszis. Mi akkora bűn nektek kapcsolat-megszállottaknak a barátságban?

2022. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
92%
Amikor a férfiakat elvitték háborúba is túléltek a nők. Sőt, a férfiaknak sokak szerint ez egy elég nagy érvágás volt, mert ekkor kezdtek el dolgozni és önállósodni a nők. Szóval vigyázz, mit kívánsz.
2022. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!