Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni,má...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni,már nem tudok aludni, az életem minőséget rontja a helyzet? Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel munkatársak vagyunk. Minden közeledése arra utalt, hogy érez irántam valamit, mindenki ezt gondolta. Beleszerettem. Nems szerethetem, családja van. Elmondtam neki burkoltan, hogyan is érzek és jobb lenne egymástól távol maradni emiatt. Nehezen ugyan, de távol maradt. Eltelt 4 hónap és újra azt érzem, közeledni próbál, jön beszélgetni. Eközben nekem iszonyatosan fáj, szenvedek , szeretem őt, de nem szerethetem. Ráadásul nem értem, amikor elmondtam , mit érzek és maradjon távol, azt mondta ő csak kolégaként gondol rám. Akkor miért hagy békén már?
2022. szept. 17. 01:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet egy embert elfelejteni, amikor minden vágyad, hogy ölelhesd, de nem lehet, de nem tudod elkerülni, mert lehetetlen. Sőt, mintha direkt akarna mindig elém kerülni.
2022. szept. 17. 01:14
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Keress másik munkahelyet. Játszadozik veled. Élvezi, hogy valaki szenved érte.
2022. szept. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Marha jó játék. Teljesen kivagyok. Már este nem tudok aludni, padló teljesen.
2022. szept. 17. 01:21
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Munkahely váltás
2022. szept. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Hány évesek vagytok? Nem túl nagy a korkülönbség?


Apukáddal milyen a kapcsolatod - és milyen volt gyerekkorodban?


Egyéb idősebb férfirokonoddal mi a helyzet?

2022. szept. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3 év a különbség. Hogy ide apám? 😅
2022. szept. 17. 03:05
 7/16 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2022. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Karma?
2022. szept. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Karma? Ezt mire érted?
2022. szept. 28. 22:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt hívják plátói szerelemnek. Majd elmúlik. Ne tégy semmi olyat ami kellemetlen helyzetbw hozhat a későbbiekben. Álmodozz csak! Az bárkinek szabad ugye. Elmúlik. ;)
2022. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!