Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki, de nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki, de nincsen szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Hogyan mutatja ki, miket mond egy olyan lány aki nem érez szexuális vonzalmat a másik iránt ismerkedéskor de amúgy bírja, bejön neki a humora, stílusa, stb.?
2022. nov. 12. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

"Legyünk barátok."


Ha romantikus értelemben folytatja az ismerkedést, akkor vonzódik.

2022. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nincs olyan, hogy egy csajnak valaki bejön, de nem vonzódik hozzá szexuálisan. Max az ismerkedés elején tudom elképzelni, hogy megvan a kölcsönös szimpátia, tetszenek egymásnak, de a lány (vagy a srác) még korainak érzi a szexet. Ilyenkor szerintem - hacsak nem irreálisan hosszú időbe telik -, érdemes kivárni, hogy a másik fél is készen álljon.
2022. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit értesz romantikus értelem alatt?
2022. nov. 12. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy vele lóg, amíg nem talál valakit, aki szexuálisan beindítja.
2022. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy ismerkedéskor. Azt nem randizásra értetted? Mert ott egyértelmű az időtöltés célja, ebből indultam ki.


Ha máshonnan, munkahelyről, közös érdeklődési körből adódóan ismeritek egymást, ott nehezebb felmérni valóban, nálam legalábbis. Annyi a különbség, hogy aki vonz szexuálisan, annak a közelében zavarban vagyok, de igyekszem lelkizésbe átvinni a beszélgetést, mert kapcsolódni szeretnék hozzá érzelmileg, szeretnék belátni "belülre". De őszintén szólva ahogy végiggondolom, hogy hogy viselkedek a haverjaimmal meg a kiszemeltjeimmel, sok különbség nincs. :/

2022. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Az ilyen not hamar leepitenem , ha azt latnam ennek nem lessz jovoje .
2022. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Halott ügy haver.

Nem tud rád férfiként nézni , nem lesz szex, semmilyen fizikai kontakt

2022. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!