Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi akiert olyan sok mindent megtennek es ugy erzem total belezugtam. 1 honappal ezelott kozel kerultunk egymashoz lefekudtunk, de azt ereztem hogy csak ennyi volt? Ezt az agyteljesitmenyere ertettem, nem mondtam ki neki, csak gondoltam. Szoval nagy csalodas volt. Es utana ugy ereztem hogy Jeeezus Maria, mi vonz benne olyan nagyon , nem talaltam semmit ami vonzana benne, de megis olyan jo amikor talalkozunk, vagy ir.

Szerintetek szerwlmes vagyok, vagy csak abrandokat kergetek?


2022. nov. 13. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Már nem
2022. nov. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ha felmerül mint kérdés,nem.
2022. nov. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Idealizálod, ábrándokat kergetsz
2022. nov. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan
2022. nov. 13. 08:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen tinis faxsag van benned , amikor meg dug valaki es azt erzed o kell neked.. tudat alatt vagysz egy tarsra nem biztos , hogy o ra.. lehet ha massal fekszel le akkor masra vagysz..
2022. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A jo szex atmenetileg a felszabadulo hormonok miatt betudja csapni az erzeseket , ezek rovid tavon elmulnak. Viszont szerintem ez csak egy kitalalt kerdes , osztonozve a noket arra , hogy kezdjenek szamukra nem tetszo ferfival is.
2022. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szerelmes vagyok. Magamból kiindulva onnan tudom, hogy nem veszek észre más férfit, boldog vagyok ha meghallom a hangját, ha meglátom, ha hozzám ér. Az érintésétől megborzongok, az illatától megnyugszom. Késztetést érzek arra, hogy megérintsem, hogy megcsókoljam. Ez kölcsönös. Nem bántjuk egymást, tiszteljük egymást, kívánjuk egymást. Ő a másik felem.
2022. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!